Dordrecht, Netherlands

Tijdelijke fanshop FC Dordrecht: "Er is veel vraag naar merchandise"

Er is een tijdelijke fanshop geopend voor liefhebbers van FC Dordrecht. Dat gebeurde zaterdagmiddag op de Voorstraat. De shop is te vinden op een bovenverdieping in Lunchroom Het Oosten.
Jordy Nijenhuis | 6 juni 2020 15:24 | Aangepast op 6 juni 2020 15:24
Volgens de voorzitter van de supportersvereniging, Emiel Grootenboer, is de fanshop hard nodig omdat er veel vraag is naar merchandise.


“De shop die we in het stadion hebben is nu te klein om alle coronamaatregelen te hanteren. De shop bij het stadion is maar een fractie van de ruimte op de Voorstraat,” vertelt Grootenboer. Alle reden dus op de fanshop tijdelijk te verhuizen.


“Mensen missen het voetbal dus willen veel mensen attributen en accessoires van de club hebben. We hebben daarop ingespeeld, zo hebben we een webshop gebouwd die te bereiken is via onze verenigingswebsite. Mensen kunnen hun aankopen dan zelf afhalen in de winkel.”


De zaak is de komende drie maanden open op woensdag, toch hoopt de vereniging in september weer terug te kunnen naar het stadion. De opbrengsten van de fanshop komen deels ten goedde aan FC Dordrecht zelf.


Grootenboer legt uit: “de geluidsinstalatie van het stadion is heel slecht, dat hebben we vaker aangegeven bij de club. Wij gaan een deel van de omzet van de de merchendise beschrikbaar stellen voor een nieuwe instalatie.”


Ondanks de fanshop is er toch een groot gemis in coronatijd. Veel supporters zien elkaar niet meer. De vereniging heeft wel al bijeenkomsten online georganiseerd. De komende tijd zullen er daar meer van komen. Ook liggen er al plannen klaar voor samenkomsten na de coronacrisis.

Lees ook

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...