gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tijdelijke fanshop FC Dordrecht: "Er is veel vraag naar merchandise"

11541e6a56d31d0358f10faed48ce2d5

Er is een tijdelijke fanshop geopend voor liefhebbers van FC Dordrecht. Dat gebeurde zaterdagmiddag op de Voorstraat. De shop is te vinden op een bovenverdieping in Lunchroom Het Oosten.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Volgens de voorzitter van de supportersvereniging, Emiel Grootenboer, is de fanshop hard nodig omdat er veel vraag is naar merchandise.


“De shop die we in het stadion hebben is nu te klein om alle coronamaatregelen te hanteren. De shop bij het stadion is maar een fractie van de ruimte op de Voorstraat,” vertelt Grootenboer. Alle reden dus op de fanshop tijdelijk te verhuizen.


“Mensen missen het voetbal dus willen veel mensen attributen en accessoires van de club hebben. We hebben daarop ingespeeld, zo hebben we een webshop gebouwd die te bereiken is via onze verenigingswebsite. Mensen kunnen hun aankopen dan zelf afhalen in de winkel.”


De zaak is de komende drie maanden open op woensdag, toch hoopt de vereniging in september weer terug te kunnen naar het stadion. De opbrengsten van de fanshop komen deels ten goedde aan FC Dordrecht zelf.


Grootenboer legt uit: “de geluidsinstalatie van het stadion is heel slecht, dat hebben we vaker aangegeven bij de club. Wij gaan een deel van de omzet van de de merchendise beschrikbaar stellen voor een nieuwe instalatie.”


Ondanks de fanshop is er toch een groot gemis in coronatijd. Veel supporters zien elkaar niet meer. De vereniging heeft wel al bijeenkomsten online georganiseerd. De komende tijd zullen er daar meer van komen. Ook liggen er al plannen klaar voor samenkomsten na de coronacrisis.

Lees ook

alicesprings

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert Alice Springs

Augustus is Big Rivers-maand, met iedere week een concert van de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland. De komende zondagen is het slotconcert van Alice Springs te zien op TV Dordrecht.

artikelfoto pompoen

Jan kweekt reuzenpompoenen: ‘Toen ik het voor het eerst zag, dacht ik: dat is Photoshop!’

Zon, veel water, beschutting tegen wind en een goede pit. Meer heb je niet nodig om een reuzenpompoen te laten groeien. Het is al meer dan tien jaar de passie van Jan Scheffe (77). Met als doel: de allergrootste en zwaarste van het land te kweken. Met het NK pompoen kweken voor de deur, is het de vraag of dat hem dit jaar voor het eerst gaat lukken.

Farante-College

Deze Zwijndrechtse school krijgt nieuwe naam

Vmbo-school Loket Zwijndrechtse Waard gaat verder onder een nieuwe naam. De school wordt omgedoopt tot Farante College. “Dit past bij de ontwikkeling die de school de afgelopen jaren heeft doorgemaakt én bij de ambitie voor de toekomst”, aldus Onderwijsgroep OZHW.

fietspadpolitie

Tientallen bekeuringen uitgedeeld bij pont voor niet gebruiken fietspad

De politie heeft in een paar dagen tijd tachtig bekeuringen uitgedeeld bij verkeerscontroles op de Kerkeplaat in Dordrecht. Fietsers, snorfietsers en bromfietsers werden voornamelijk op de bon geslingerd voor het niet gebruiken van het verplichte fietspad.

RWS Papendrechtsebrug doorvaart 06

Zo gaan hoge schepen voor het eerst door maandelijks geopende Papendrechtse brug

Schepen van wel 80 meter lang en meer dan 20 meter breed, ze passeren tijdens de maandelijkse opening van de Papendrechtsebrug voor de hoge scheepvaart allemaal de revue. De eerste van de tien openingen in totaal is inmiddels achter de rug. “Er komt meer bij kijken dan gewoon even aan de kant en er doorheen.”

persoon te water overleden Dubbeldam

Overleden persoon in vijver blijkt 83-jarige vrouw, buurt geschrokken

In een vijver aan het Vijverplantsoen in de Dordtse wijk Dubbeldam is vrijdagochtend een overleden persoon gevonden. Het gaat volgens de politie om een 83-jarige vrouw. Hulpdiensten kregen rond 08.30 uur de melding van een persoon te water, nadat een buurtbewoner iets in het water zag liggen.