gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tijdelijke fanshop FC Dordrecht: "Er is veel vraag naar merchandise"

11541e6a56d31d0358f10faed48ce2d5

Er is een tijdelijke fanshop geopend voor liefhebbers van FC Dordrecht. Dat gebeurde zaterdagmiddag op de Voorstraat. De shop is te vinden op een bovenverdieping in Lunchroom Het Oosten.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Volgens de voorzitter van de supportersvereniging, Emiel Grootenboer, is de fanshop hard nodig omdat er veel vraag is naar merchandise.


“De shop die we in het stadion hebben is nu te klein om alle coronamaatregelen te hanteren. De shop bij het stadion is maar een fractie van de ruimte op de Voorstraat,” vertelt Grootenboer. Alle reden dus op de fanshop tijdelijk te verhuizen.


“Mensen missen het voetbal dus willen veel mensen attributen en accessoires van de club hebben. We hebben daarop ingespeeld, zo hebben we een webshop gebouwd die te bereiken is via onze verenigingswebsite. Mensen kunnen hun aankopen dan zelf afhalen in de winkel.”


De zaak is de komende drie maanden open op woensdag, toch hoopt de vereniging in september weer terug te kunnen naar het stadion. De opbrengsten van de fanshop komen deels ten goedde aan FC Dordrecht zelf.


Grootenboer legt uit: “de geluidsinstalatie van het stadion is heel slecht, dat hebben we vaker aangegeven bij de club. Wij gaan een deel van de omzet van de de merchendise beschrikbaar stellen voor een nieuwe instalatie.”


Ondanks de fanshop is er toch een groot gemis in coronatijd. Veel supporters zien elkaar niet meer. De vereniging heeft wel al bijeenkomsten online georganiseerd. De komende tijd zullen er daar meer van komen. Ook liggen er al plannen klaar voor samenkomsten na de coronacrisis.

Lees ook

a16 ongleuk 16 sept 26

Inboedel caravan op A16: lange tijd drie rijstroken dicht en flinke vertraging

Een ongeval met een vrachtwagen en een caravan zorgde woensdagmiddag voor flinke verkeersproblemen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Rond 15:10 uur werd de weg weer vrijgegeven.

archieffotopolitie

Zwijndrechtenaar (19) vast na schietpartij op festival

De politie heeft zondag een 19-jarige man uit Zwijndrecht opgepakt vanwege een schietpartij in Amsterdam op zaterdagavond. Daarbij raakten twee mensen gewond.

arkelrechtbank

OM eist 17,5 jaar gevangenisstraf tegen vermoedelijke veiligheidschef van IS uit Arkel

De verdachte zelf ontkent. Maar volgens het Openbaar Ministerie is er genoeg bewijs dat een 41-jarige man uit Arkel tussen 2014 en 2018 een prominente rol speelde bij het schrikbewind van IS in Syrië. Hij zou daarom 17,5 jaar de cel in moeten.

dordtinstoom2026

Zondag op TV Dordrecht: terugblik Dordt in Stoom 2026

Nu de zomervakantie voorbij is en ook de zomerevenementen-periode in stad en streek langzaam op zijn eind loopt, is deze zondag nog een keer onze speciale uitzending over een van de grootste evenementen van eerder dit jaar te zien: Dordt in Stoom 2026.

PSX_20260827_002259

Barbecue vliegt in brand in geparkeerde bestelbus

Een geparkeerde bestelbus in Hendrik-Ido-Ambacht heeft in de nacht van woensdag op donderdag schade opgelopen, nadat er brand uitbrak in de laadruimte. De eigenaar van de bus zou volgens Rijnmond zelf al een eerste bluspoging hebben gedaan, maar belde de brandweer toen dit niet lukte.

brand in vrachtwagen

Vlammen uit dashboard van vrachtwagen

Lichte paniek in de cabine van een vrachtwagen: dinsdagavond komen er plots vlammen uit het dashboard van een vrachtwagen op de Merwedestraat in Dordrecht. De brandweer is er snel bij.