gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tijdelijke fanshop FC Dordrecht: "Er is veel vraag naar merchandise"

11541e6a56d31d0358f10faed48ce2d5

Er is een tijdelijke fanshop geopend voor liefhebbers van FC Dordrecht. Dat gebeurde zaterdagmiddag op de Voorstraat. De shop is te vinden op een bovenverdieping in Lunchroom Het Oosten.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Volgens de voorzitter van de supportersvereniging, Emiel Grootenboer, is de fanshop hard nodig omdat er veel vraag is naar merchandise.


“De shop die we in het stadion hebben is nu te klein om alle coronamaatregelen te hanteren. De shop bij het stadion is maar een fractie van de ruimte op de Voorstraat,” vertelt Grootenboer. Alle reden dus op de fanshop tijdelijk te verhuizen.


“Mensen missen het voetbal dus willen veel mensen attributen en accessoires van de club hebben. We hebben daarop ingespeeld, zo hebben we een webshop gebouwd die te bereiken is via onze verenigingswebsite. Mensen kunnen hun aankopen dan zelf afhalen in de winkel.”


De zaak is de komende drie maanden open op woensdag, toch hoopt de vereniging in september weer terug te kunnen naar het stadion. De opbrengsten van de fanshop komen deels ten goedde aan FC Dordrecht zelf.


Grootenboer legt uit: “de geluidsinstalatie van het stadion is heel slecht, dat hebben we vaker aangegeven bij de club. Wij gaan een deel van de omzet van de de merchendise beschrikbaar stellen voor een nieuwe instalatie.”


Ondanks de fanshop is er toch een groot gemis in coronatijd. Veel supporters zien elkaar niet meer. De vereniging heeft wel al bijeenkomsten online georganiseerd. De komende tijd zullen er daar meer van komen. Ook liggen er al plannen klaar voor samenkomsten na de coronacrisis.

Lees ook

3x2

Ondanks harde regen veel ‘blije koppies’ tijdens jaarlijkse jeugdwielertour

De jaarlijks terugkerende jeugdwielertour 3x2 in Ridderkerk is weer in volle gang. Waar de deelnemers vorig jaar nog konden genieten van volop zon, moeten de kinderen en vrijwilligers het dit jaar vooral doen met regenbroeken en regenjassen. Toch laat de organisatie zich daar niet door tegenhouden.

parkeergaragevisstraat

Parkeergarage Visstraat nog maanden dicht, eind 2026 meer duidelijkheid

De parkeergarage Visstraat in het centrum van Dordrecht blijft nog zeker een aantal maanden dicht. De gemeente wacht nog op een definitief rapport van het onderzoek naar de technische staat van de parkeergarage, dat dit najaar wordt verwacht. Daarna moeten concrete maatregelen worden genomen.

bbqbrugphotopea

Ondernemers barbecueën op afgesloten Papendrechtsebrug: 'Hét moment om ervaringen uit te wisselen'

Een barbecue bovenop het brugdek waar normaal gesproken duizenden auto’s per dag overheen rijden. Ondernemers en bestuurders kwamen op deze bijzondere plek samen om onder het genot van een hapje en drankje ervaringen en tips uit te wisselen nu de Papendrechtsebrug maandenlang dicht is. “Dit lijkt wel de autoloze zondag van vroeger.”

Foto website

Extra bescherming voor brugkelder tijdens tweede passage hoge scheepvaart

Rijkswaterstaat neemt extra maatregelen om de maandelijkse opening van de Papendrechtsebrug voor de hoge scheepvaart goed te laten verlopen. Komend weekend kunnen hoge schepen de brug namelijk weer voor de enige keer deze maand passeren en daarbij moet schade aan de brugkelder en de schepen zelf worden voorkomen.

mishandelingconducteur

Verdachte mishandelt treinconducteur, politie brengt beelden naar buiten

De politie is op zoek naar een vermoedelijk minderjarige verdachte die in november vorig jaar een treinconducteur bij station Sliedrecht heeft mishandeld. Beelden van het incident en van de verdachte zijn maandag naar buiten gebracht.

merwedebrugrws

Meer dan 200 boetes voor vrachtwagens die verbod Merwedebrug overtreden

Bij de handhavingsactie bij de Merwedebrug (A27) zijn vorige week in totaal 215 boetes uitgedeeld. Sinds juli mogen vrachtwagens niet meer over de brug heen, maar dat verbod wordt nog door honderden vrachtwagens per dag genegeerd. Daarom voerden Rijkswaterstaat en de politie van 17 tot en met 21 augustus een grootschalige handhavingsactie uit.