gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tijdelijke fanshop FC Dordrecht: "Er is veel vraag naar merchandise"

11541e6a56d31d0358f10faed48ce2d5.jpg

Er is een tijdelijke fanshop geopend voor liefhebbers van FC Dordrecht. Dat gebeurde zaterdagmiddag op de Voorstraat. De shop is te vinden op een bovenverdieping in Lunchroom Het Oosten.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Volgens de voorzitter van de supportersvereniging, Emiel Grootenboer, is de fanshop hard nodig omdat er veel vraag is naar merchandise.


“De shop die we in het stadion hebben is nu te klein om alle coronamaatregelen te hanteren. De shop bij het stadion is maar een fractie van de ruimte op de Voorstraat,” vertelt Grootenboer. Alle reden dus op de fanshop tijdelijk te verhuizen.


“Mensen missen het voetbal dus willen veel mensen attributen en accessoires van de club hebben. We hebben daarop ingespeeld, zo hebben we een webshop gebouwd die te bereiken is via onze verenigingswebsite. Mensen kunnen hun aankopen dan zelf afhalen in de winkel.”


De zaak is de komende drie maanden open op woensdag, toch hoopt de vereniging in september weer terug te kunnen naar het stadion. De opbrengsten van de fanshop komen deels ten goedde aan FC Dordrecht zelf.


Grootenboer legt uit: “de geluidsinstalatie van het stadion is heel slecht, dat hebben we vaker aangegeven bij de club. Wij gaan een deel van de omzet van de de merchendise beschrikbaar stellen voor een nieuwe instalatie.”


Ondanks de fanshop is er toch een groot gemis in coronatijd. Veel supporters zien elkaar niet meer. De vereniging heeft wel al bijeenkomsten online georganiseerd. De komende tijd zullen er daar meer van komen. Ook liggen er al plannen klaar voor samenkomsten na de coronacrisis.

Lees ook

Foto website.png

Grondwater dankzij peilbuizen beschermd tegen PFAS en andere vervuiling: 'Tijd om te acteren'

De eerste buizen staan in de grond, eventuele grondwatervervuiling, de verspreidingsroute en het tempo kan nu in de gaten gehouden worden. Op twaalf verschillende plekken in Dordrecht worden peilbuizen geplaatst, zo kan er op tijd actie worden ondernomen als verontreiniging tóch in het grondwater terechtkomt.

OPMA20260411 Wielwijkpark.jpg

Op Pad Met Ad bezoekt vernieuwd Wielwijkpark: meer voorzieningen, maar minder bomen

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad neemt presentator Ad van den Herik een kijkje bij de feestelijke heropening van het Wielwijkpark. Hier spreekt Ad de wethouder, bewoners van Wielwijk en andere belanghebbende organisaties over het vernieuwde park.

Rivas Zorggroep.png

Ook Rivas Zorggroep ondervindt gevolgen van hack-aanval

De Rivas Zorggroep heeft, net als het Albert Schweitzer ziekenhuis, voorzorgsmaatregelen genomen tegen een mogelijk datalek van patiëntgegevens. Softwarebedrijf Chipsoft is, net als bij het ziekenhuis, de softwareleverancier van de online patiëntendossiers en maakt het mogelijk om online afspraken te maken. Ook voor Rivas Zorggroep geldt dat een aantal online diensten voor patiënten hierdoor niet voor handen is via hun website.

drugsvondst auto a16.png

Liters chemicaliën voor cocaïne gevonden in loods na controle op snelweg

Een 43-jarige man uit Dordrecht is aangehouden na de vondst van meerdere jerrycans met chemicaliën voor het uitwassen van cocaïne. Hij huurde een loods waar 2000 tot 3000 liter aan verschillende soorten chemicaliën werden gevonden. Al het spul is in beslag genomen.

top naeff foto regionaal dordts archief

Krijgt zij als eerste vrouw ooit een standbeeld in Dordrecht? Deze mensen willen dat

Het platform Dochters & Zonen van Dordrecht en werkgroep Vrouwen Kunnen Alles komen in actie. Zij vinden namelijk dat er een standbeeld moet komen van de Dordtse schrijfster Top Naeff. Woensdag 22 april presenteren deze groepen hun actieplan op het Beverwijcksplein.

ASzMedewerkerachtercomputer.png

Nog veel vragen rond ziekenhuis-hack, deze antwoorden geeft het ASz

Patiënten van het Albert Schweitzer ziekenhuis kunnen via een online vraag- en antwoordpagina meer informatie krijgen over de ransomware-aanval op ChipSoft. Het bedrijf dat achter het elektronisch patiëntendossier van het ASz zit, is vorige week doelwit geweest van een aanval van hackers. Met als gevolg dat patiënten hun gegevens niet meer online kunnen inzien én online inchecken in het ziekenhuis niet mogelijk is. Maar wat kan er nog wel?