Dordrecht, Netherlands

Tim Hofman te gast bij TaalClash

Tim Hofman is komend weekend spreker tijdens het TaalClash Festival. Hij treedt zondagmiddag om 15:00 uur op in de Blauwe Kamer in de Stadsbibliotheek. Tijdens dit optreden praat hij over zijn grote liefde: de Nederlandse taal.
Lotte Koreman | 20 oktober 2016 10:25 | Aangepast op 20 oktober 2016 10:25
Tim Hofman is televisiemaker bij BNN en staat vooral bekend om zijn scherpe humor. Naast televisie maken is dichten één van Tim zijn grootste hobby's.

Het TaalClashfestival wordt georganiseerd voor het project 'Beeldenstroom Woordenstroom', waarin Dordrecht haar rijke woord- en beeldcultuur wil laten zien. Het festival is dit hele weekend gratis te bezoeken, maar voor het optreden van Tim Hofman is wel een kaartje nodig. Deze koop je voor 10 euro op www.taalclash.nl.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Man aangehouden voor bedreiging in huiselijke sfeer

Corrado Francke | 9 mei 2025 17:53

Lees ook

Teleurstelling en begrip na afblazen Pasar Malam

Geen kraampjes, muziek en busladingen Indonesisch voedsel op het Statenplein in Dordrecht dit jaar. ...

Dag van de Zorg: ziekenhuispersoneel krijgt een traktatie

De zorgmedewerkers van het Albert Schweitzer ziekenhuis (ASz) zijn maandagmiddag in het zonnetje gez...

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Bij een wasstraat aan de Merwedestraat is maandagmiddag een vechtpartij uitgebroken. Er zou ook een ...

Na maanden doet de lift op dit station het eindelijk weer

Reizigers kunnen na maanden weer gebruik maken van de lift op station Sliedrecht Baanhoek. De veroud...

Dat is balen: hooi blokkeert rijstrook A15

Weggebruikers op de A15 bij Hardinxveld-Giessendam liepen maandagmiddag vertraging op richting Ridde...

Rook uit machinekamer van schip, brandweer rukt uit

Op een schip in het centrum van Dordrecht heeft maandagochtend een kleine brand gewoed. Het brandje ...