Dordrecht, Netherlands

Tips voor examens op radio

Voor eindejaars van het middelbare school breekt een spannende tijd aan. De eindexamens zijn weer van start gegaan. En dan kunnen die leerlingen alle hulp goed gebruiken, bedachten Nanda van Heteren en Enrico de Wolf. Daarom organiseren ze aanstaande zondag een radiomarathon speciaal gericht op de eindexamens.
Marjolein Vos | 9 mei 2019 18:00 | Aangepast op 9 mei 2019 18:00
Nanda en Enrico presenteren iedere vrijdag hun eigen radioprogramma (De Grote Vrijdagavondshow) op Drechtstad FM. Die duurt twee uur, maar op 12 mei kruipen ze voor maar liefst zes uur de studio in. "We wilden altijd nog eens een marathonuitzending maken en daarnaast wilden we ook aandacht besteden aan de examens. Zo werd één en één twee," vertelt Nanda.

Tijdens live-uitzending komen docenten van alle examenvakken langs om vragen van luisteraars te beantwoorden. Ook is er een arts aanwezig die vertelt hoe je het beste kunt ontspannen. En dat laatste zal zeker nodig zijn, denkt Enrico, die zelf docent is. "Die examens zijn dan net twee dagen bezig en ik kan me zomaar voorstellen dat je dan van die eerste examens best een beetje in paniek bent geraakt. En wij gaan proberen om het weer terug te brengen zodanig dat je wel lekker die examenperiode doorkomt."


De marathonuitzending is zondag 12 mei te beluisteren van 12.00 tot 18.00 uur via 95.7 FM, Drechtstadfm.nl en via de Facebookpagina van Drechtstad FM.

Lees ook

Kleine windmolen op eigen erf om zelf stroom op te wekken: 'Extra stap in de goede richting'

Hoe zorg je ervoor dat je dag én nacht zoveel mogelijk stroom zelf opwekt? Zeker voor grote bedrijve...

De nieuwe verlichting op deze brug wordt vleermuisvriendelijk

Weggebruikers op de N915 en Brug over de Noord bij Alblasserdam kunnen de komende maanden beperkt hi...

Eerste gerestaureerde glas-in-loodraam van de Grote Kerk onthuld

In de Grote Kerk in Dordrecht is dit weekend het eerste gerestaureerde glas-in-loodraam feestelijk o...

Agatha wordt op jubileumfeest van vrouwenclub zélf verrast: 'Ik sta te trillen op mijn benen'

Een feestelijk tintje had de 80-jarige jubileumviering van de Dordtse afdeling van vrouwenvereniging...

'Internist uit Dordrecht randde studenten en patiënten aan bij medisch onderzoek'

Een voormalig internist van het Maasstad Ziekenhuis in Rotterdam zou drie coassistenten en twee pati...

Geen 'burger' of 'worst' meer? Dit bedrijf uit onze streek zoekt nieuwe naam voor vleesvervangers

Een sojaschijf of plantaardig lapje: het zouden zomaar de nieuwe namen kunnen worden voor producten ...