Dordrecht, Netherlands

Tips voor examens op radio

Voor eindejaars van het middelbare school breekt een spannende tijd aan. De eindexamens zijn weer van start gegaan. En dan kunnen die leerlingen alle hulp goed gebruiken, bedachten Nanda van Heteren en Enrico de Wolf. Daarom organiseren ze aanstaande zondag een radiomarathon speciaal gericht op de eindexamens.
Marjolein Vos | 9 mei 2019 18:00 | Aangepast op 9 mei 2019 18:00
Nanda en Enrico presenteren iedere vrijdag hun eigen radioprogramma (De Grote Vrijdagavondshow) op Drechtstad FM. Die duurt twee uur, maar op 12 mei kruipen ze voor maar liefst zes uur de studio in. "We wilden altijd nog eens een marathonuitzending maken en daarnaast wilden we ook aandacht besteden aan de examens. Zo werd één en één twee," vertelt Nanda.

Tijdens live-uitzending komen docenten van alle examenvakken langs om vragen van luisteraars te beantwoorden. Ook is er een arts aanwezig die vertelt hoe je het beste kunt ontspannen. En dat laatste zal zeker nodig zijn, denkt Enrico, die zelf docent is. "Die examens zijn dan net twee dagen bezig en ik kan me zomaar voorstellen dat je dan van die eerste examens best een beetje in paniek bent geraakt. En wij gaan proberen om het weer terug te brengen zodanig dat je wel lekker die examenperiode doorkomt."


De marathonuitzending is zondag 12 mei te beluisteren van 12.00 tot 18.00 uur via 95.7 FM, Drechtstadfm.nl en via de Facebookpagina van Drechtstad FM.

Lees ook

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...