Dordrecht, Netherlands

Toch auto’s op Kilweg

Het blijft voor auto’s die naar de voetbalvereniging VV Wieldrecht gaan toegestaan om de Kilweg te gebruiken. Dat staat in de plannen van de gemeente om de situatie bij de Kilweg aan te pakken.Ook bezoekers aan het buitengebied mogen van de Kilweg gebruiken maken om naar de Wieldrechtse zeedijk te rijden.
Robert van Loon | 31 maart 2017 14:06 | Aangepast op 31 maart 2017 14:06
Sinds juni 2016 wil het college van burgemeester en wethouders dat de situatie wordt aangepakt. De Kilweg wordt door veel auto’s gebruikt om naar VV Wieldrecht of de Wieldrechtse Zeedijk te gaan. Ook slaan er auto’s af naar industrieterrein Amstelwijck. De auto’s veroorzaken overlast en brengen de veiligheid in gevaar door te hard te rijden. Om de overlast te beperken werden eerder al drempels geplaatst.

Er komen ook betonblokken op de Laan van Nieuw Groenhove om het afslaan naar de Kilweg te blokkeren. Door de plaatsing van de betonblokken is het voor automobilisten niet mogelijk de bocht te maken naar de Kilweg en zullen zij de laan moeten uitrijden. Verkeer over de Kilweg met als bestemming VV Wieldrecht of het buitengebied kan echter gewoon doorrijden.


De planning voor de aanpassingen hangt af van eventueel ingediende bezwaren. De gemeente gaat er van uit dat de werkzaamheden binnen twee maanden zijn uitgevoerd. De kosten van de werkzaamheden wordt geschat op twee tot drieduizend euro.

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...