gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Toch derde editie Monument Festival op Stadswerven

1ef232f2c9049d2b9e1d9687895803bf

Twee jaar lang vond het dancefeest Monument Festival ongestoord plaats op de Stadswerven, maar vorig jaar zou de laatste editie zijn. Door de komst van de brug tussen het Centrum en de Stadswerven moest er dit jaar een streep door het jongerenfestival. Maar niets blijkt minder waar.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De brug op de Stadswerven is nog niet aanbouw en het festival valt precies in de bouwvak, daarom kunnen op 27 juli weer zo’n duizend jongeren los gaan rond drie podia.

Dat is er een meer dan vorig jaar. En dat is niet de enige primeur: dit jaar moet er wel voor het festival betaald worden, vertelt organisator Felix Smit.

"We konden het niet gratis houden want het kostenplaatje begint zo groot te worden en we proberen echt iets leuks voor een laag bedrag te doen, maar het kan gewoon niet helemaal gratis."


Die tickets kunnen vooraf en bij de kassa op het festival gekocht worden. Maar deze editie is hoogstwaarschijnlijk wel echt de laatste editie dat het Monumentfestival op de Stadswerven is.


"Het is afwachten als die (brug, red.) er gaat komen dan kunnen we hier niet meer zijn", vertelt Jarmo van Andel, die het festival mede organiseert. "Als alleen die brug er zou zijn is het allen maar goed voor het festival. Maar als ze echt gaan bouwen tijdens de periode dat we hier zitten of het een bouwput is dan kunnen we hier niet zijn."

Dus wie weet komt het festival na de werkzaamheden toch nog terug.

Lees ook

schoofrijnmond

Eerste koopzondag in dit dorp, maar de meeste winkels bleven dicht

Voor het eerst mochten de winkels in Hendrik-Ido-Ambacht op zondag hun deuren openen. Afgelopen donderdag besloot de gemeenteraad met een kleine meerderheid koopzondagen officieel in te voeren. Toch bleef de grote toeloop in winkelcentrum De Schoof nog uit. Alleen de Jumbo en telefoonwinkel Fixphone openden daar zondag volgens Rijnmond hun deuren.

a15parallelbaan

Let op: parallelbaan A15 bij Ridderkerk komende dagen dicht

Automobilisten op de A15 moeten de komende dagen rekening houden met een extra reistijd tot zestig minuten. Rijkswaterstaat vervangt het asfalt op de parallelbaan tussen de knooppunten Ridderkerk en Benelux, waardoor de weg vanaf vrijdagavond tot en met 26 oktober deels dicht is.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_01_39_31.Still001

Sporten in het donker, want er is geen stroom: ‘Het is even aanpassen’

Duisternis in de sportschool vrijdag in Dordrecht. De SportCity-vestiging aan de Vissersdijk kampte vrijdag, net als verschillende andere bedrijven in die buurt, met een stroomstoring. Sommige sportievelingen keerden om, anderen gingen vrolijk aan de bak.

politie 01

Ridderkerker vast na vondst drugs in verborgen ruimte

Een 34-jarige man uit Ridderkerk is opgepakt in een huis in Maassluis. In de woning werd begin deze week een grote hoeveelheid harddrugs gevonden.

55610958826_5b593fc37e_k

Van Wijk en Busch naar WK kortebaanzwemmen

De Dordtse Kim Busch en de in Zwijndrecht geboren Milou van Wijk gaan naar de wereldkampioenschappen kortebaanzwemmen. Tijdens de kwalificatiedagen verzekerden de zwemsters zich van een ticket naar het WK, begin december in de Chinese hoofdstad Peking.

veerpontzwijndrechtputtershoek

Pontje tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft varen

De veerpont tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft de komende jaren varen. De gemeenteraad van Hoeksche Waard heeft ingestemd om hier meer budget voor beschikbaar te stellen.