gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Toch een lenteontbijt voor leerlingen van De Meridiaan

cd7ba9d3c8b3c4aeafd7df099eb2e778

In Sterrenburg stond woensdagochtend een ontbijtkraampje. Kinderen van basisschool De Meridiaan konden daar een ontbijtje komen halen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
"De kinderen hadden eigenlijk vandaag een lenteontbijt op school", legt de verantwoordelijke ouder uit. "Helaas kan dat door het coronavirus niet doorgaan. Samen met mijn zoontje heb ik bedacht om de Jumbo op de Slangenburg een mailtje te sturen met de vraag of ze ons konden helpen een ontbijtje te maken."

De winkel werkt daar graag aan mee. "Wij steunen gewoon de goede initiatieven van klanten en kinderen in de wijk Sterrenburg. We vonden dit leuk, om toch in de tijd van de coronacrisis, nu hun schoolontbijt niet doorgaat, om voor de kinderen wat te doen."

En dus konden de kinderen woensdag toch genieten van een croissant, krentenbol, jus d'orange en een paaseitje. Rekening houden met de coronamaatregelen dat lukt ook tijdens het ophalen van de ontbijtjes, vertelt de moeder. "We houden met de tafel voldoende afstand. Zo hebben we toch wat positieve dingen in de nare en zware coronatijden."

Lees ook

nk2026081493A02173

FC Dordrecht ziet zege bij RKC in blessuretijd uit handen glippen

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een zuur punt gepakt bij RKC Waalwijk. Door een tegentreffer in blessuretijd speelde de ploeg gehuld in het nieuwe, door de Eerste Vrije Statenvergadering geïnspireerde uittenue, met 2-2 gelijk.

controledordecht

Tien aanhoudingen bij controle op rijden onder invloed

De politie in Dordrecht heeft afgelopen weekend tien automobilisten opgepakt, die worden verdacht van het rijden onder invloed van alcohol en/of verdovende middelen. Dit kwam aan het licht bij een controle in de nachtelijke uren.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - DOMINEE

Idelette heeft na 35 jaar als dominee nog steeds soms het beginnersgevoel

De vader van Idelette Otten was dominee. Ze heeft het echt met de paplepel ingegoten gekregen. Domineeskinderen gaan volgens Idelette vaak het theater in of worden zelf dominee. Zij koos voor het laatste en zit nu al zo’n 35 jaar in het vak. Megan ondervindt wat een dominee eigenlijk doet, buiten de zondag in de kerk.

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.

Henderikx foto goed

FC Dordrecht huurt verdediger Henderikx van Excelsior

FC Dordrecht heeft op de slotdag van de transfermarkt met Stan Henderikx een nieuwe centrale verdediger weten te strikken. De 23-jarige centrumverdediger wordt voor één seizoen gehuurd van Excelsior.

Farante-College

Deze Zwijndrechtse school krijgt nieuwe naam

Vmbo-school Loket Zwijndrechtse Waard gaat verder onder een nieuwe naam. De school wordt omgedoopt tot Farante College. “Dit past bij de ontwikkeling die de school de afgelopen jaren heeft doorgemaakt én bij de ambitie voor de toekomst”, aldus Onderwijsgroep OZHW.