gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Toch nog een beetje Big Rivers komend weekend

46c370653b1bdcb032cf83a051f7b897

Geen muziek, geen biertjes, geen kralenkettingen en geen gezelligheid dit weekend: Big Rivers zou vrijdagavond van start gaan, maar dat gaat vanwege het coronavirus dit jaar niet door. RTV Dordrecht laat het daar niet bij zitten en zendt het hele weekend ‘Het Gevoel Van Big Rivers’ uit.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Tijdens de uitzendingen op vrijdag-, zaterdag- en zondagavond blikken we terug op voorgaande edities met de organisatie en fans van het festival. Liselotte Gatzen van Big Rivers heeft alvast één lichtpuntje: “Ons programma was al zo goed als rond, dus de meeste artiesten gaan gewoon mee naar volgend jaar. Het evenement cancellen was voor ons als organisatie natuurlijk echt om beroerd van te worden, maar we gaan er in 2021 een extra groot feest van maken.”

De organisatie van Big Rivers zelf besteedt dit weekend ook via social media veel aandacht aan het festival, zodat Dordtenaren het toch nog een beetje kunnen vieren.

De drie afleveringen van ‘Het Gevoel Van Big Rivers’ zijn op TV Dordrecht te zien vanaf 18:00 op vrijdag-, zaterdag- en zondagavond.

Lees ook

foto fietsenzaak scooterzaak

Gouden tijd voor fiets- en scooterhandel door lange brugsluiting: ‘Tienduizend euro extra’

Topdrukte in fietsen- en scooterwinkels door de afsluiting van de Papendrechtsebrug. Veel mensen ruilen de auto in voor een tweewieler om files te vermijden, merken ondernemers in de buurt van de brug.

ouwejonges

'Ouwe Jonges' zijn weer terug

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondagmiddag in sneltreinvaart het nieuws van de afgelopen zomer besproken. Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom waren er een paar maandjes tussenuit, maar pakken hun maandelijkse terugblik weer op met serieuze beschouwingen en een knipoog.

touwtrekvereniging

Gerben (34) is wereldkampioen touwtrekken: 'Veel trainen en afvallen'

Gerben den Butter keerde vorige week terug uit Zuid-Afrika als wereldkampioen. De 34-jarige timmerman uit Streefkerk trok met zijn teamgenoten meerdere keren aan het langste eind en won in totaal vijf medailles op het wereldkampioenschap touwtrekken.

fatbikes-768x432

Papendrecht wil fatbikes weren uit drukke delen van het centrum

Fatbikes moeten mogelijk op bepaalde plekken in het centrum van Papendrecht tijdens vastgestelde tijden verboden worden. Het college doet de gemeenteraad een voorstel om dit verbod mogelijk te maken. Aanleiding zijn klachten over hoge snelheden, gevaarlijke manoeuvres en bijna-aanrijdingen bij onder meer de Meentpassage, de Veerpromenade en de Brederodelaan.

tanteteut

Deze gemeente krijgt weer een feestcafé: ‘Pas naar huis als de lichten aan gaan’

Alblasserdam krijgt er een nieuw café bij: Tante Teut opent donderdagavond om 21.00 uur haar deuren. De horecabroers Dennis en Robin Speksnijder openen de zaak met Bjorn Rogmans. Met dit feestcafé willen ze een plek creëren waar bezoekers samenkomen voor een drankje en gezelligheid.

Schoolplaat 1

De schoolplaat fascineert Annemarie al sinds haar vijfde: nu deelt ze haar collectie

Hij is inmiddels allang uit het klaslokaal verdwenen, maar vroeger was de schoolplaat een essentieel hulpmiddel op de basisschool. Leraren gebruikten de schoolplaat om vakken als geschiedenis, aardrijkskunde en biologie uit te leggen. Annemarie Fokker (59) raakte er als kind al door gefascineerd, bouwde een indrukwekkende verzameling op en deelt haar passie nu in het Historisch Genootschap in haar woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht.