gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Toch nog een beetje Big Rivers komend weekend

46c370653b1bdcb032cf83a051f7b897

Geen muziek, geen biertjes, geen kralenkettingen en geen gezelligheid dit weekend: Big Rivers zou vrijdagavond van start gaan, maar dat gaat vanwege het coronavirus dit jaar niet door. RTV Dordrecht laat het daar niet bij zitten en zendt het hele weekend ‘Het Gevoel Van Big Rivers’ uit.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Tijdens de uitzendingen op vrijdag-, zaterdag- en zondagavond blikken we terug op voorgaande edities met de organisatie en fans van het festival. Liselotte Gatzen van Big Rivers heeft alvast één lichtpuntje: “Ons programma was al zo goed als rond, dus de meeste artiesten gaan gewoon mee naar volgend jaar. Het evenement cancellen was voor ons als organisatie natuurlijk echt om beroerd van te worden, maar we gaan er in 2021 een extra groot feest van maken.”

De organisatie van Big Rivers zelf besteedt dit weekend ook via social media veel aandacht aan het festival, zodat Dordtenaren het toch nog een beetje kunnen vieren.

De drie afleveringen van ‘Het Gevoel Van Big Rivers’ zijn op TV Dordrecht te zien vanaf 18:00 op vrijdag-, zaterdag- en zondagavond.

Lees ook

op pad met ad: biesbosch

Op Pad Met Ad: vrijwilligerswerk bij natuurcentrum

In een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op bezoek bij het Biesboschcentrum Dordrecht. Samen met teamleider Nicole Schriek ontdekt hij wat er allemaal komt kijken bij het werken in dit bijzondere natuurgebied.

bigrivers2025

Meer dan 150 artiesten op tien podia: hoe Big Rivers duizenden bezoekers trekt

De historische binnenstad van Dordrecht verandert vanaf vrijdag weer drie dagen lang in één groot openluchtpodium. Big Rivers trekt jaarlijks zo'n 140.000 bezoekers en behoort daarmee tot de grootste gratis muziekfestivals van Nederland.

sophiapolder

Van natuurgebied naar concertlocatie: Sophiapolder beleeft bijzondere muziekavond

Een concert op een historische pont, midden in de natuur bij de Sophiapolder in Hendrik-Ido-Ambacht. Dat kunnen bezoekers deze vrijdag en zaterdag voor het eerst beleven tijdens het allereerste Concert op Natuureiland Sophiapolder. Wat maakt deze bijzondere concertavond anders dan een regulier optreden?

Zwijndrechtsebrug

Landbouwvoertuigen mogen toch Zwijndrechtsebrug gebruiken

Vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug mogen land- en bosbouwvoertuigen vanaf 17 juli tijdelijk weer gebruikmaken van de Zwijndrechtsebrug. Deze tijdelijke maatregel geldt naar verwachting tot april 2027, zo heeft Rijkswaterstaat bekendgemaakt.

coffeelicious

Coffeelicious neemt extra maatregelen vanwege gasten die ‘vergeten’ te betalen

Dordtse horecazaak Coffeelicious laat gasten voortaan direct afrekenen als ze klaar zijn met eten. De zaak kampt steeds vaker met mensen die na het lunchen weglopen zonder te betalen. “Schijnbaar is het nodig om mensen eraan te herinneren”, verklaart eigenaresse Fiona Stoger.

hoogblokland

azc

Nu definitief: op deze twee plekken komen opvanglocaties voor asielzoekers

De gemeente Molenlanden gaat asielzoekers opvangen aan de Melkweg in Bleskensgraaf en aan de Beemdweg in Hoogblokland. Het gaat om een definitief besluit, meldt de gemeente. Het COA gaat de plannen per opvanglocatie nu verder uitwerken.