Dordrecht, Netherlands

Toch nog Palm Parkies dit jaar

Muziek- en festivalliefhebbers in Dordrecht hebben geluk, want in september komt gratis muziekfestival Palm Parkies toch nog naar Dordrecht. De maandagavondconcerten werden eerder geannuleerd vanwege de coronacrisis. Wel is er een andere locatie gekozen.
Vivian Rutte | 1 september 2020 14:20 | Aangepast op 1 september 2020 14:20
Normaal gesproken is het in juli en augustus flink druk op maandagavond in het Wantijpark, maar dit jaar was het stil en dat blijft ook zo. De organisatie heeft namelijk in overleg met de gemeente gekozen voor de Biesbosch als locatie voor de septembervariant van Palm Parkies. Het festivalterrein is ter hoogte van Sterrenwacht Mercurius, aan de Baanhoekweg.

Festivalgangers dienen zich vooraf te registreren. Aan de hand van het aantal personen krijgen zij één van de twee ingangen en een aankomsttijd toegewezen. Vanuit daar worden ze naar één van de vier gemaakte zones gebracht. Consumpties kunnen via de telefoon worden besteld tijdens het festival. Het festival raadt aan om zelf picknickkleden of kussens mee te nemen, omdat iedere groep op de toegewezen plek moet blijven zitten vanwege de coronamaatregelen.

De eerste avond vindt plaats op maandag 7 september, met als artiest Handsome Poets. Er zullen in totaal 4 avonden worden georganiseerd.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Spandoeken, vuurwerk en nuance: drukgezocht protest tegen azc in dit dorp

Met Nederlandse vlaggen, spandoeken en rokende fakkels trok een flinke stoet van zo’n duizend demons...

Partijen Papendrecht zetten verkiezingscampagnes tijdelijk stil

Alle politieke partijen in Papendrecht zetten hun verkiezingscampagne in aanloop naar de gemeenteraa...

Straks ook op zondag vier Sprinters per uur? NS doet voorstel

Het hele weekend, vier keer per uur een Sprinter trein laten rijden tussen Dordrecht en Den Haag. De...

Grote Kerk wordt 'ingepakt' om afbrokkelende stenen op te vangen

De Grote Kerk in Dordrecht wordt vanaf juli 'ingepakt'. Rondom de toren wordt een vangnet geplaatst,...

Taakstraf voor Dordtenaar (51) die drugslab runde

De man die in een bedrijfspand aan de Rijksstraatweg in Dordrecht een drugslab runde, is veroordeeld...

Vier zeges op rij voor FC Dordrecht, huurlingen zijn goud waard

FC Dordrecht had sinds 2019 niet meer bij Jong AZ gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering ...