gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Toch nog Palm Parkies dit jaar

40446ff80e8d6ec7b8978578de02118e

Muziek- en festivalliefhebbers in Dordrecht hebben geluk, want in september komt gratis muziekfestival Palm Parkies toch nog naar Dordrecht. De maandagavondconcerten werden eerder geannuleerd vanwege de coronacrisis. Wel is er een andere locatie gekozen.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Normaal gesproken is het in juli en augustus flink druk op maandagavond in het Wantijpark, maar dit jaar was het stil en dat blijft ook zo. De organisatie heeft namelijk in overleg met de gemeente gekozen voor de Biesbosch als locatie voor de septembervariant van Palm Parkies. Het festivalterrein is ter hoogte van Sterrenwacht Mercurius, aan de Baanhoekweg.

Festivalgangers dienen zich vooraf te registreren. Aan de hand van het aantal personen krijgen zij één van de twee ingangen en een aankomsttijd toegewezen. Vanuit daar worden ze naar één van de vier gemaakte zones gebracht. Consumpties kunnen via de telefoon worden besteld tijdens het festival. Het festival raadt aan om zelf picknickkleden of kussens mee te nemen, omdat iedere groep op de toegewezen plek moet blijven zitten vanwege de coronamaatregelen.

De eerste avond vindt plaats op maandag 7 september, met als artiest Handsome Poets. Er zullen in totaal 4 avonden worden georganiseerd.

Lees ook

fandag fc dordrecht

Fandag FC Dordrecht: stormbaan, muurkunst en talloze handtekeningen

Een stormbaan, pannakooi, pumptrack, springkussen en fitnesstoestellen: supporters van FC Dordrecht werden op de zogeheten fandag uitgedaagd om zelf ook fanatiek te bewegen. Al waren het oefenduel met Feyenoord, de handtekeningensessie na afloop en een gloednieuwe muurschildering de grootste publiekstrekkers.

foto de brug 3 juli

Met lampen, slagbomen en een miniatuurbrugklep wordt hier de nieuwe bediening van de Papendrechtsebrug al getest

De technische installatie van de Papendrechtsebrug wordt in een bedrijfspand in Alblasserdam al volop getest. Op deze manier kunnen eventuele storingen en andere problemen van tevoren al worden opgelost, om zo de kans op problemen in de praktijk te verkleinen.

uysalraad

Meteen fel debat over Dordtse woonplannen: 'Ronduit onthutsend'

Nog geen dag nadat het Dordtse coalitieakkoord werd gepresenteerd, trekken oppositiepartijen fel van leer. Vooral de woningbouwplannen moeten het ontgelden. Onder meer fractievoorzitter Abdullah Uysal van GroenLinks-PvdA, de grootste oppositiepartij, noemt wonen “de achilleshiel van het akkoord”.

72d34b52-4ce9-482b-af57-cf4b9f4ed274

Liever eigen zwembad en asielzoekers bij de buren, vindt deze nieuwe coalitie

De nieuwe coalitie in Hardinxveld-Giessendam wil liever een eigen gemeentelijk zwembad en noemt een asielzoekerscentrum (azc) binnen de eigen grenzen ‘onrealistisch’. Dat blijkt uit het bestuursakkoord van de nieuwe coalitiepartijen T@B en SGP.

twee werken 17e eeuw

Na 350 jaar zijn deze twee Dordtse schilderijen terug in de stad

Het Dordrechts museum heeft twee unieke werken cadeau gekregen. Het gaat om het 'Trompe l’oeil stilleven met jachtattributen' van Robert Knight en het 'Heuvelachtig rivierlandschap met twee paarden bij een boerderij' van Cornelis Tegelberg. De 17e-eeuwse werken zijn geschonken door verzamelaar Jan-Bart Evenboer.

streekomroepmeesterrecepalb

Neergestoken leraar terug op school, maar naar de eindmusical zit er nog niet in voor hem

Een jaar nadat hij werd neergestoken bij een eindmusical in Alblasserdam is meester Recep terug op school. De docent staat nog niet voor de klas; hij beperkt zich tot enkele uurtjes persoonlijke begeleiding van leerlingen, meldt Rijnmond.