gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Toch nog Palm Parkies dit jaar

40446ff80e8d6ec7b8978578de02118e

Muziek- en festivalliefhebbers in Dordrecht hebben geluk, want in september komt gratis muziekfestival Palm Parkies toch nog naar Dordrecht. De maandagavondconcerten werden eerder geannuleerd vanwege de coronacrisis. Wel is er een andere locatie gekozen.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Normaal gesproken is het in juli en augustus flink druk op maandagavond in het Wantijpark, maar dit jaar was het stil en dat blijft ook zo. De organisatie heeft namelijk in overleg met de gemeente gekozen voor de Biesbosch als locatie voor de septembervariant van Palm Parkies. Het festivalterrein is ter hoogte van Sterrenwacht Mercurius, aan de Baanhoekweg.

Festivalgangers dienen zich vooraf te registreren. Aan de hand van het aantal personen krijgen zij één van de twee ingangen en een aankomsttijd toegewezen. Vanuit daar worden ze naar één van de vier gemaakte zones gebracht. Consumpties kunnen via de telefoon worden besteld tijdens het festival. Het festival raadt aan om zelf picknickkleden of kussens mee te nemen, omdat iedere groep op de toegewezen plek moet blijven zitten vanwege de coronamaatregelen.

De eerste avond vindt plaats op maandag 7 september, met als artiest Handsome Poets. Er zullen in totaal 4 avonden worden georganiseerd.

Lees ook

IMG_3057

Teleurgestelde reacties na nieuws over sluiting treinenwinkel: ‘Iconische zaak voor elke Dordtenaar’

Wie had gedacht dat modeltreinen nog zo populair zouden zijn? De sluiting van ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht maakt veel los in de community. Veel mensen zijn teleurgesteld dat een bijzondere speciaalzaak verdwijnt. “Verschrikkelijk! Het was een soort bedevaartsoord voor mij.”

KDR&ZV Training voor de Great River Race op de Thames

Dordtse roeiers doen mee aan 'riviermarathon van Londen' voor goede doel

Zestien roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roei- en Zeilvereeniging (KDR&ZV) doen komend weekend mee aan een bijzondere roeiwedstrijd: de Great River Race op de Thames in Londen. Een wedstrijd van ruim 34 kilometer, waarbij 28 Londense bruggen worden gepasseerd. Met de tocht wil de vereniging zoveel mogelijk geld ophalen voor Helianthius in Dordrecht.

politiestock

Dordtenaar raakt gewond bij schietpartij in Breda

Een 20-jarige Dordtenaar is in de nacht van zaterdag op zondag gewond geraakt bij een schietpartij in Breda. Het slachtoffer werd beschoten op de Tolbrugstraat en is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

FC DordrShirt

Historie van Dordrecht centraal op nieuw uitshirt FC Dordrecht

FC Dordrecht presenteert op de dag van de eerste uitwedstrijd van het seizoen het nieuwe uitshirt. Gehuld in het wit met rode accenten zullen de Schapenkoppen het komend seizoen de wedstrijden buitenshuis gaan spelen. Het shirt is geïnspireerd op de Eerste Vrije Statenvergadering in 1572. Hier speelde Dordrecht een belangrijke rol in het verkrijgen van Nederlandse onafhankelijkheid.

schaatsendordt

Deze schaatsers gaan gewoon door in hartje zomer: ‘Met de hittegolf was het heel lekker’

Het mag dan nog ruim een maand duren voordat de zomer voorbij is, de Schaatsbaan Dordrecht staat alweer lekker vol. Tijdens het jaarlijkse ‘zomerkamp’ komen schaatsers van verschillende niveaus er dagelijks trainen om hun techniek verder aan te scherpen. “Het is wel een klap in je gezicht als je weer naar buiten stapt.”

architectuuraward

Pand aluminiumbedrijf kanshebber architectuurprijs

Het gebouw van het Zwijndrechtse aluminiumbedrijf Aluned staat op de longlist voor een Transformatie en Renovatie Award. Dit is het tweede gebouw in onze streek dat kanshebber is voor een architectuurprijs. Naast Aluned zijn er nog 61 andere gebouwen in Nederland en België die kans maken op de prijs.