Dordrecht, Netherlands

Toch nog Palm Parkies dit jaar

Muziek- en festivalliefhebbers in Dordrecht hebben geluk, want in september komt gratis muziekfestival Palm Parkies toch nog naar Dordrecht. De maandagavondconcerten werden eerder geannuleerd vanwege de coronacrisis. Wel is er een andere locatie gekozen.
Vivian Rutte | 1 september 2020 14:20 | Aangepast op 1 september 2020 14:20
Normaal gesproken is het in juli en augustus flink druk op maandagavond in het Wantijpark, maar dit jaar was het stil en dat blijft ook zo. De organisatie heeft namelijk in overleg met de gemeente gekozen voor de Biesbosch als locatie voor de septembervariant van Palm Parkies. Het festivalterrein is ter hoogte van Sterrenwacht Mercurius, aan de Baanhoekweg.

Festivalgangers dienen zich vooraf te registreren. Aan de hand van het aantal personen krijgen zij één van de twee ingangen en een aankomsttijd toegewezen. Vanuit daar worden ze naar één van de vier gemaakte zones gebracht. Consumpties kunnen via de telefoon worden besteld tijdens het festival. Het festival raadt aan om zelf picknickkleden of kussens mee te nemen, omdat iedere groep op de toegewezen plek moet blijven zitten vanwege de coronamaatregelen.

De eerste avond vindt plaats op maandag 7 september, met als artiest Handsome Poets. Er zullen in totaal 4 avonden worden georganiseerd.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Darter Plaisier stunt op WK, Ambachters leven mee: ‘Vol spanning gekeken’

De stunt van Wesley Plaisier op het WK darts is in zijn woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht niet onopgeme...

Winter3Daagse haalt recordaantal producten op voor Voedselbank

De eindstand van de inzamelactie Winter3Daagse is zondagavond bekendgemaakt. In totaal zijn er 74.82...

FC Dordrecht neemt afscheid van keeperstrainer en verwelkomt nieuwe middenvelder

FC Dordrecht neemt na nog geen half jaar afscheid van keeperstrainer Raymond Mulder. Hij tekende afg...

Geslaagde eerste editie van scootmobiellichtjestocht: ‘Gezelligheid moet je zelf maken’

Scootmobiel versieren, verkeersregelaars regelen en muziek uitzoeken. De 79-jarige Bart is er al maa...

Eerste stap gezet voor nieuwe woonwijk Maasterras: 'Van essentieel belang voor onze stad'

De komst van de nieuwe Dordtse woonwijk Maasterras is een stap dichterbij. De gemeente en BPD Bouwfo...

Auto brandt uit op Ridderkerkse parkeerplaats

Een geparkeerde auto in Ridderkerk is in de nacht van zondag op maandag in vlammen opgegaan. Dat geb...