gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Toeristen komen in voor- en naseizoen

"De mensen komen met name voor het unieke historische karakter. Rondvaarten, het Dordrechts Museum en de authentieke winkelstraten, waar onder andere het Kunstrondje Dordt plaats vindt, zijn populair."

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Danny den Braber van Dordrecht Marketing weet ook waarom er nog steeds elk jaar meer toeristen naar de stad komen. "Er zijn de afgelopen jaren wat attracties bijgekomen en verbouwd." 


Daarnaast is er meer geïnvesteerd in de marketing van de stad voor Vlaams en Duits publiek. "Daar voeren we campagne en we merken dat dit meer internationale toeristen naar de stad brengt." In de toekomst wil de stad mogelijk meer Scandinaviërs, Italianen en Spanjaarden naar Dordrecht leiden.

Gevolgen van negatieve berichten in het landelijk nieuws, zoals giftig drinkwater door Gen-X, zijn nog niet te meten. "Gelukkig hebben we dat nog niet gemerkt. We worden met Dordrecht vaak geassocieerd met het bekende spreekwoord 'Hoe dichter bij Dordt...', maar daar kan je nog een positieve draai aangeven. We kunnen nog niet echt zien of slecht nieuws in het land toeristen beïnvloedt."

Foto: toerist op het Groothoofd

Lees ook

fotosliedrecht.png

Verwarring dreigt door nieuwe naam GroenLinks-PvdA, hier is ‘Pro’ al bezet

Grote onduidelijkheid bij lokale fracties van GroenLinks-PvdA over de naamsverandering. Jesse Klaver kondigde donderdagavond de nieuwe naam Progressief Nederland (Pro) aan en de namen van de lokale fracties veranderen mee naar een combinatie van de afkorting ‘Pro’ en de plaatsnaam die de partijen vertegenwoordigen. Maar wat als er al een ‘Pro-partij’ bestaat?

IMG_5958.jpeg

Deze rotonde is aangepast in de hoop spookfietsers te stoppen

De rotonde aan het Goudenregenplantsoen in Ridderkerk, de laatste voor de verbindingsweg richting Barendrecht, is aangepast om spookrijders tegen te gaan. Na een telling werd duidelijk dat fietsers tegen het verkeer in over het verkeersplein fietsen. De oplossing? Een perkje en een verkeersbord.

StreetviewParallelweg.png

Parallelweg in Sliedrecht op de schop, werkzaamheden starten op 13 april

De Sliedrechtse Parallelweg gaat op de schop. De rijbaan voldoet niet meer aan de huidige normen en is toe aan groot onderhoud. Het asfalt wordt vervangen en een deel van de fundering wordt opnieuw opgebouwd. De werkzaamheden beginnen op 13 april en zullen naar verwachting zo’n twaalf weken in beslag nemen.

verdachtebureaurijnmond.png

Verkoper verliest 12.000 euro bij Marktplaatsdeal

De politie is op zoek naar een verdachte die 12.000 euro heeft ontvreemd van een man uit Nijkerk. De verdachte haalde het geld van de rekening van het slachtoffer door contactloos te pinnen bij meerdere winkels in Dordrecht. Hij is daarbij gefilmd.

VKSportphoto

FC Dordrecht en Feyenoord verlengen samenwerking

De samenwerking tussen FC Dordrecht en Feyenoord is met drie jaar verlengd. Dit houdt in dat onder meer spelers en stafleden ook de komende jaren kunnen worden uitgewisseld, en dat de Rotterdammers de Dordtse club blijven helpen op het gebied van talentontwikkeling, scouting en innovatie.

politiehondbodie.png

Politiehond Bodie vat man in de kraag na achtervolging

De achtervolging van een man die mogelijk een auto had gestolen, is geëindigd in een tuin in Papendrecht. Met dank aan politiehond Bodie kon de 20-jarige man uit Rhoon worden aangehouden.