Dordrecht, Netherlands

Ton Vermeulen exposeert bij DOOR

Bij DOOR opent op zondag 3 november een expositie van Ton Vermeulen. Hij schildert abstract en doet dat sinds niet al te lange tijd in een atelier bij DOOR.
Gert van der Steen | 24 oktober 2019 12:26 | Aangepast op 24 oktober 2019 12:26
Hij tekent en schildert al 30 jaar, maar begon niet met abstracte kunst. In het begin waren het realistische dieren en portretten.Daarna werden het fantasiefiguren en tegenwoordig dus abstract.

Het is zeker niet zijn eerste expositie. Hij heeft al op de meest uiteenlopende plekken geëxposeerd: in buurthuizen, kraakpandenen een bibliotheek, om maar wat te noemen.

De opening is zondag 3 november van 16.00 tot 22.00 uur.

Als de kinderen meekomen: ze kunnen stoepkrijten en bellenblazen.

Vanaf 18.00 uur wordt er wereldmuziek gedraaid waarop gedanst kan worden en na 20.00 uur treedt de band Heimskring1aKelder op.

Meest gelezen

Let op: N3 aantal nachten dicht

Redactie Streek 56 | 11 aug 2025 09:30

Patiënten krijgen brief of ze van huisarts willen ruilen: ‘Voor iedereen spannend’

Emmely Kokshoorn | Trevyn van Houwelingen | Pascalle van Werkhoven | 12 aug 2025 17:34

Lees ook

Onderwaterhockey-primeur voor Dordrecht: dit gaat er gebeuren

Hockey, maar onder water? Veel Nederlanders zijn er nog niet mee bekend, maar inmiddels is onderwate...

Luke fotografeert meteoren en molens in een: ‘Je zit er een hele nacht voor, maar het resultaat mag er zijn’

“Ik had geluk, ééntje liet de reflectie van de vallende sterren in het water zien”, vertelt Luke Ver...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met een Dordtse Berlijner (of Berlijnse Dordtenaar?)

In Studio De Witt gaat presentator Ben Corino zaterdag in gesprek met John Kunkeler. Hij is een gebo...

Buiten genieten van een film: hier in Dordrecht kan het

Film kijken kan thuis of in de bioscoop, maar deze maand ook in de buitenlucht. In de Kloostertuin i...

Urn verdwenen op Essenhof: 'Niemand verwacht dat iemand zoiets doet'

De nabestaanden van een onlangs overleden man kwamen eerder deze week voor een nare verrassing te st...

Trucker zoekt verkoeling en springt van Moerdijkbrug

Het is hoogzomer in Nederland en dat gaat niet iedereen in de koude kleren zitten. Dinsdagavond liep...