Dordrecht, Netherlands

Toneeltoren van Kunstmin de hele maand maart verlicht

Wie rond een uur of 19:00 langs Kunstmin loopt, ziet sinds kort een verlichte toneeltoren. Tot en met het eind van de maand is hier namelijk een videoprojectie van Arno Coenen te zien. "We hopen dat het voor bezoekers even een hele fijne mentale oppepper is," zegt Aline de Jong van Kunstmin.
Alexander Eleveld | 10 maart 2021 08:30 | Aangepast op 10 maart 2021 08:30
De videoprojectie is een ode aan de gezondheidszorg. "Een belangrijk personage in de video is een verpleegster," vervolgt Aline. "Alleen heeft deze verpleegster een muzieknootje op haar kapje." Hiermee laat Arno zien dat het, zeker in deze coronatijd, belangrijk is om aan je gezondheid te denken. Zowel fysiek als mentaal. "Een bruistablet voor je mentale gezondheid."

Arno Coenen is een bekend kunstenaar die vooral werkt met digitale media. Ook heeft hij onder andere het dak van de Markthal ontworpen. In een audiotour, die te beluisteren is via de site van Kunstmin, legt Arno uit wat de video verder nog meer inhoudt. Op deze manier hoopt Kunstmin een beetje binding te houden met de inwoners van Dordrecht: "We missen ze enorm."

Meest gelezen

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

Docuserie 'Zeespiegels' op TV Dordrecht

Wat zijn de gevolgen van de klimaatverandering voor onze regio? Over deze vraag maakte Gerlanda Wijn...

Jongen (18) met geweld beroofd, niemand greep in

Een 18-jarige jongeman uit Dordrecht is woensdagmiddag beroofd ter hoogte van een tunneltje onder ro...

De Plucheplakkers: krijgt overwinning van de FC een bekervervolg?

FC Dordrecht wint na twee nederlagen op een rij weer eens: 2-1 wordt het bij Helmond Sport. Maar kri...

De stemmen zijn geteld: kijk hier voor de verkiezingsuitslag in jouw gemeente

De PVV is in de streek minder populair dan bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2023. Waar de partij v...

Hoogste opkomstpercentage in Molenlanden, grote kans op inwoner in de Kamer

De SGP is in de gemeente Molenlanden de grootste partij geworden bij de Tweede Kamerverkiezingen. 18...

PVV grootste in Papendrecht, spannende strijd om plek 2, 3 en 4

De PVV is in Papendrecht de grootste partij geworden bij de Tweede Kamerverkiezingen. 19,2 procent v...