Dordrecht, Netherlands

Top2000-kerkdienst in Stephanuskerk op 30 december

In de Stephanuskerk vindt op vrijdag 30 december om 19.00 uur een Top2000-kerkdienst plaats. Het wordt al de tweede keer dat deze speciale kerkdienst plaatsvindt, nadat diverse kerken vorig jaar met dit initiatief zijn begonnen.
Kees Rijborz | 8 december 2016 11:43 | Aangepast op 8 december 2016 11:43
De kerkdienst is een samenwerking tussen zes verschillende Dordtse kerken. De Baptistengemeente, de Open Hof, de Kerk van de Nazarener, de Katholieke kerk, Eljakim en de Wilhelminakerk. Voorgangers en gemeenteleden hebben deze dienst voorbereid en de live-band is samengesteld uit muzikanten van de verschillende kerken.

Het thema van de kerkdienst in de Stephanuskerk is ´Hoop´. Burgemeester Brok zal ook een bijdrage leveren aan de dienst. De toegang van deze kerkdienst is gratis.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Man aangehouden voor bedreiging in huiselijke sfeer

Corrado Francke | 9 mei 2025 17:53

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Redactie Streek 56 | 12 mei 2025 16:34

Lees ook

Dit is de gemeente met de minste speeltuinen in onze streek

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht zijn de gemeenten in Zuid-Holland met de minste speeltuinen per du...

Moestuinherstel Papendrecht komende week van start: geen afgraving, wel schone grond

De proef om meerdere moestuintjes in de streek van PFAS te ontdoen gaat op 19 mei van start in Papen...

De Plucheplakkers blikken vooruit op de play-offs

FC Dordrecht start dinsdag aan de play-offs om promotie. Na de 4-1 thuisoverwinning op kampioen FC V...

Teleurstelling en begrip na afblazen Pasar Malam

Geen kraampjes, muziek en busladingen Indonesisch voedsel op het Statenplein in Dordrecht dit jaar. ...

Dag van de Zorg: ziekenhuispersoneel krijgt een traktatie

De zorgmedewerkers van het Albert Schweitzer ziekenhuis (ASz) zijn maandagmiddag in het zonnetje gez...

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Bij een wasstraat aan de Merwedestraat is maandagmiddag een vechtpartij uitgebroken. Er zou ook een ...