Dordrecht, Netherlands

Top2000-kerkdienst in Stephanuskerk op 30 december

In de Stephanuskerk vindt op vrijdag 30 december om 19.00 uur een Top2000-kerkdienst plaats. Het wordt al de tweede keer dat deze speciale kerkdienst plaatsvindt, nadat diverse kerken vorig jaar met dit initiatief zijn begonnen.
Peter Tromp | 8 december 2016 11:43 | Aangepast op 8 december 2016 11:43
De kerkdienst is een samenwerking tussen zes verschillende Dordtse kerken. De Baptistengemeente, de Open Hof, de Kerk van de Nazarener, de Katholieke kerk, Eljakim en de Wilhelminakerk. Voorgangers en gemeenteleden hebben deze dienst voorbereid en de live-band is samengesteld uit muzikanten van de verschillende kerken.

Het thema van de kerkdienst in de Stephanuskerk is ´Hoop´. Burgemeester Brok zal ook een bijdrage leveren aan de dienst. De toegang van deze kerkdienst is gratis. 

Lees ook

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...