Dordrecht, Netherlands

Topdrukte bij uitverkoop Neckermann

De Neckermannwinkel op het Achterom is bezig met een gedwongen uitverkoop. Na het faillissement van de keten in december worden bij alle winkels de goederen met korting verkocht.
Robert van Loon | 10 maart 2017 14:10 | Aangepast op 10 maart 2017 14:10
De kortingen bij het filiaal lopen flink op. De afgelopen woensdag begon het met 30% en zaterdag eindigt het met 60% korting.

Winkelend publiek vind het jammer dat er weer een winkel verdwijnt uit het straatbeeld. Zo verdwenen naast de Neckermann de laatste jaren ook al bekende namen als de V&D en Esprit. Oorzaken zijn volgens mensen op straat de crisis en de hoge huren.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...