Dordrecht, Netherlands

Trainer FC Dordrecht ontslagen

Gérard de Nooijer is per direct op non-actief gesteld door FC Dordrecht. Na het forse verlies met 3-0 tegen Eindhoven was dit onvermijdelijk.
Dennis Koorevaar | 19 november 2018 17:32 | Aangepast op 19 november 2018 17:32
In veertien wedstrijden werd maar één keer gewonnen en het puntentotaal staat op zes.

De Nooijer reageerde op het ontslag met de woorden: "Ik heb alles gegeven. Als ze het niet voldoende vinden is dat hun beslissing".

Peter Drijver, de technisch directeur, zegt dat De Nooijer te professioneel en te veeleisend voor de spelers was. maar het is ook bekend dat de samenwerking tussen Drijver en De Nooijer niet optimaal was.

Gérard de Nooijer kwam in 2013 bij FC Dordrecht als assistent-trainer bij Dordrecht en volgde Ernie Brandts in 2015 op als hoofdtrainer.

Scott Calderwood, nu assistent-trainer, neemt voorlopig zijn plaats in, maar hij beschikt niet over het hoogste trainersdiploma.

Lees ook

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over kunst en muziek

Deze zondag staat in Via Cultura kunst en muziek centraal. Presentator Ivo van der Vat ontvangt in V...

Zwijndrecht gaat voor het eerst tegelwippen

Zwijndrecht doet voor het eerst mee aan het NK Tegelwippen. Van 31 maart tot 31 oktober gaan gemeen...

Aanrander slaat vier keer toe in twee dagen: 'Enorm veel spijt'

Een 56-jarige man uit Dordrecht is schuldig bevonden aan vier aanrandingen, maar krijgt er geen stra...

Monument voor maritieme industrie gedoopt: 'Toont kracht van de streek'

Na maandenlange voorbereidingen is het zover: een maritiem monument om de eeuwenlange maritieme trad...

Alblasserdam trekt ondersteuning Chemours in

Gemeente Alblasserdam gaat in 2025 geen gemeentelijke ondersteuning meer bieden aan de Dordtse chemi...

Verpleegkundige wist niet dat Marion allergisch was: 'Het scheelde weinig of ze moesten me reanimeren'

De patiëntveiligheid in ziekenhuizen staat steeds meer onder druk doordat de uitwisseling van medisc...