Dordrecht, Netherlands

Trainer Harry van der Ham voor één wedstrijd geschorst

FC Dordrecht-trainer Harry van der Ham zit vrijdag bij de wedstrijd tegen Roda JC op de tribune in plaats van langs het veld. Hij is voor één wedstrijd geschorst nadat hij tijdens de wedstrijd tegen De Graafschap zijn ongenoegen uitte tegen de assistent-scheidsrechter over de 2-1 die De Graafschap maakte.
Jordy Nijenhuis | 25 februari 2020 13:32 | Aangepast op 25 februari 2020 13:32
Volgens Van der Ham was het tweede doelpunt van de tegenstander niet terecht omdat het buitenspel zou zijn. Toen hij tijdens de thuiswedstrijd zijn constatering duidelijk wilde maken aan de assistent-scheidsrechter kreeg Van der Ham een rode kaart.


Volgens FC Dordrecht woordvoerder Jordi Foc heeft Van der Ham zich niet misdragen. “Het is jammer dat het zo loopt maar het is niet anders.”

Lees ook

Dit monumentale schakelstation herbergt binnenkort tientallen Dordtenaren

In het voormalig schakelstation op de hoek van de Oranjelaan en het Wantij wordt de hand gelegd aan ...

Bodemonderzoek naar explosieven uit Tweede Wereldoorlog in Amstelwijck

In de Dordtse wijk Amstelwijck start binnenkort een bodemonderzoek naar een mogelijk niet-gesprongen...

Vrouwen in onze streek niet allemaal even financieel zelfstandig: dit zijn de verschillen

Vrouwen in onze streek staan minder vaak financieel op eigen benen dan gemiddeld in Nederland. Dat b...

Nieuwbouw stap dichterbij: ‘Vanuit je woonkamer scheepsbouw en oude dorpskern zien’

De ontwikkeling van 152 woningen in hartje Alblasserdam is een stuk dichterbij gekomen. Verschillend...

FC Dordrecht geeft voorsprong pijnlijk uit handen tegen RKC: 1-2

FC Dordrecht heeft maandagavond een pijnlijke nederlaag geleden tegen RKC Waalwijk. Aan de Krommedij...

Tegen overvol stroomnet: deze kleine windmolen zorgt dat bedrijf wel kan groeien

Hoe zorg je ervoor dat je als bedrijf kunt groeien op een overvol stroomnet? Voor grote bedrijven ee...