gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Trainingen City Swim 2018 van start

f4641028e5f8cf812263d88504a9920d.jpg

Voor het vierde jaar op rij gaat de City Swim plaatsvinden in de mooie Dordtse havens. Afgelopen woensdagavond 1 augustus was het eerste trainingsmoment.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Volgens de zwemmers is het water goed te doen en ook voor de toeschouwers en vrijwilligers is het, dankzij het lekkere weer, prima vertoeven. De deelnemers worden na het zwemmen wel nog even gedoucht, omdat het water niet overal even schoon is.

''We zijn zeer tevreden. Het aantal aanmeldingen is boven het gemiddelde van vorig jaar. Wie zich nog wil inschrijven, moet dat wel snel doen. We gaan namelijk twee weken voor het begin de inschrijvingen sluiten'', laat Voorzitter van de City Swim Dordrecht Erik van Heijningen weten.

Er zijn momenteel al meer dan 355 aanmeldingen en tot nu toe heeft de City Swim ieder jaar rond de 200.000 euro opgehaald. De opbrengsten gaan naar het KWF. Zaterdag 1 september zal de Swim van start gaan.

Lees ook

Tunnel HAGI_artikel foto.png

Zijn huizen en kerk nog te redden van sloop? 'Kan goedkoper en effectiever'

Veertien woningen en een kerk dreigen te verdwijnen aan de Stationsweg in Hardinxveld-Giessendam. Dit vanwege een tunnel die de gemeente aan wil leggen naar de nieuwe wijk ‘Het Oog’. Als het aan architect Arie van der Meijden ligt, kan dat ook anders. Hij bedacht een alternatief plan waarvoor er maximaal twee huizen gesloopt worden.

IMG-20260324-WA0011.jpg

Verpauperd Teerlinkpand afgezet met hekken: ‘Komen stukken los van de gevel’

Het beruchte Teerlinkpand in Dordrecht is uit voorzorg afgezet met hekken. Uit een controle van de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid (OZHZ) blijkt dat de constructie van het pand onvoldoende stabiel is.

verstevigingen Baanhoekbrug.png

Operatie geslaagd: hulpdiensten kunnen weer over deze brug

Ambulances, politie en andere hulpdiensten kunnen weer over de Baanhoekbrug bij Sliedrecht. Sinds begin maart was de brug afgesloten voor dit incidentele autoverkeer na de vondst van zwakke plekken onder het wegdek. Die plekken zijn afgelopen weekend aangepakt, meldt Rijkswaterstaat.

FOTOAANRIJDING.png

Meerdere auto’s beschadigd door ongeluk in Wielwijk

Een bestuurder is maandagavond uit de bocht gevlogen in de Dordtse wijk Wielwijk. Daarbij raakten drie geparkeerde auto’s beschadigd.

20260324 - Hennepkwekerij opgerold na integrale controle.jpg

Hennepkwekerij en illegale slaapplekken ontdekt op bedrijventerrein

Bij een controle op bedrijventerrein Donkersloot in Ridderkerk is een hennepplantage ontdekt. De kwekerij met honderden planten is meteen afgebroken.

COA vluchtelingenopvang ter illustratie

Zwijndrecht moet meer doen voor huisvesting statushouders, Molenlanden voldoet

De provincie Zuid-Holland zet druk op Zwijndrecht om sneller werk te maken van de huisvesting van statushouders. Als de gemeente niet binnen een jaar met voldoende concrete resultaten komt, dreigt ingrijpen vanuit de provincie.