Dordrecht, Netherlands

Trainingen City Swim 2018 van start

Voor het vierde jaar op rij gaat de City Swim plaatsvinden in de mooie Dordtse havens. Afgelopen woensdagavond 1 augustus was het eerste trainingsmoment.
Petra Scheurwater | 2 augustus 2018 16:46 | Aangepast op 2 augustus 2018 16:46
Volgens de zwemmers is het water goed te doen en ook voor de toeschouwers en vrijwilligers is het, dankzij het lekkere weer, prima vertoeven. De deelnemers worden na het zwemmen wel nog even gedoucht, omdat het water niet overal even schoon is.

''We zijn zeer tevreden. Het aantal aanmeldingen is boven het gemiddelde van vorig jaar. Wie zich nog wil inschrijven, moet dat wel snel doen. We gaan namelijk twee weken voor het begin de inschrijvingen sluiten'', laat Voorzitter van de City Swim Dordrecht Erik van Heijningen weten.

Er zijn momenteel al meer dan 355 aanmeldingen en tot nu toe heeft de City Swim ieder jaar rond de 200.000 euro opgehaald. De opbrengsten gaan naar het KWF. Zaterdag 1 september zal de Swim van start gaan.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Opnieuw peperdure behandeling voor Jetske, maar die wordt niet vergoed: 'Oneerlijk'

Jetske Postma is opzoek naar geld voor een peperdure behandeling in het buitenland. Aankomende donde...

Nieuwe Kinderraad geïnstalleerd: ‘Geen beleid over kinderen, maar mét ze’

“Ik beloof dat...”, spreken 18 nieuwe Kinderraadsleden de burgemeester van Sliedrecht toe. De Kinder...

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...