gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tranen bij afscheid SP-raadslid Renate De Feo-Dudok

745a14db282f9d20dac1117d2919fb08

Een emotioneel afscheid dinsdagmiddag in de gemeenteraad. SP-Raadslid Renate De Feo-Dudok moet vanwege haar gezondheid stoppen met haar werkzaamheden binnen de fractie.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
“Het was vlak voor de zomervakantie dat ik een grote rugoperatie heb ondergaan. Ik kwam al een aantal jaren vooruit op zenuwblokkades en zware pijnstillers. De operatie viel helaas tegen en werd ik goed ziek", legt De Feo-Dudok uit in haar afscheidspeech.


"De operatie in combinatie met MS waar ik aan leid hebben mijn lichaam geen goed gedaan. Ik weet best dat ik er uit zie als een twintig-jarige maar van binnen voel ik me tachtig. Dat maakt dat ik noodgedwongen heb moeten te besluiten te stoppen met mijn werk binnen de fractie.”

Burgemeester Wouter Kolff betreurt het vertrek van De Feo-Dudok, maar “het is nu tijd om aan jezelf te denken” zegt Kollf in zijn toespraak tijdens het afscheid.


Dat De Feo-Dudok moet stoppen ging gepaard met veel tranen. “Het is voor mij de eerste keer in mijn leven dat ik iets waaraan ik begonnen ben niet af maak,” vertelt De Feo-Dudok aangeslagen. “Blijven zitten in de raad alleen voor de bühne en niets kunnen doen en regelmatig afwezig zijn is niet mijn ding.” Om die reden draagt het SP-raadslid over aan een ander.


De Feo Dudok wordt opgevolg door Ronald Portier, die eerder al van 2014 tot en met 2018 in de gemeenteraad zat namens de SP.

Lees ook

Noordtunnel foto

Let op: Noordtunnel komend weekend afgesloten

De Noordtunnel in de A15 gaat voor een lange nacht dicht. Hiermee klinkt het startschot van de voorbereidingen van de renovatie van de tunnel. Je kunt van zaterdag 29 augustus 21.00 uur ‘s avonds tot zondagochtend 30 augustus 11.00 uur de tunnel niet gebruiken.

Foto-Hemelpostbrievenbus-van-Hemelpost_-©Kimm-Mulder

Nieuwe Hemelpostbrievenbus biedt troost aan nabestaanden

Op begraafplaats Achterambacht in Hendrik-Ido-Ambacht is een Hemelpostbrievenbus geplaatst bij het Herdenkingsveld. De brievenbus biedt nabestaanden de mogelijkheid om een kaartje, brief of tekening achter te laten voor iemand die zij missen.

uysalraad

Uysal niet langer fractievoorzitter PRO Dordrecht: ‘Andere verdeling van mijn tijd’

Abdullah Uysal is niet langer de fractievoorzitter van politieke partij PRO Dordrecht (voorheen GroenLinks/PvdA). Het stokje wordt overgenomen door twee mensen: Frouke de Vries en Sam Pauwels.

Website foto

Deze Dordtse polder is jarig: honderd jaar geleden ingedijkt

De Biesboschpolder in Dordrecht bestaat op 1 september precies honderd jaar. In al die jaren heeft het gebied meerdere functies gehad: van werkverschaffingsproject tot landbouwgrond en de laatste decennia steeds vaker als recreatief natuurgebied. Onder de rook van de wijk Sterrenburg genieten nu steeds meer natuurliefhebbers van er kunnen wandelen, fietsen of de hond uitlaten.

autobrand Hia BLUR

Auto in brand gestoken in Hendrik-Ido-Ambacht, politie zoekt verdachte

Op de Landmanshof in Hendrik-Ido-Ambacht is donderdagochtend rond 06.00 uur een auto in de brand gestoken. De motorkap vatte daarbij vlam. De politie is nog opzoek naar de verdachte.

Henderikx foto goed

FC Dordrecht huurt verdediger Henderikx van Excelsior

FC Dordrecht heeft op de slotdag van de transfermarkt met Stan Henderikx een nieuwe centrale verdediger weten te strikken. De 23-jarige centrumverdediger wordt voor één seizoen gehuurd van Excelsior.