gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tranen bij afscheid SP-raadslid Renate De Feo-Dudok

745a14db282f9d20dac1117d2919fb08

Een emotioneel afscheid dinsdagmiddag in de gemeenteraad. SP-Raadslid Renate De Feo-Dudok moet vanwege haar gezondheid stoppen met haar werkzaamheden binnen de fractie.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
“Het was vlak voor de zomervakantie dat ik een grote rugoperatie heb ondergaan. Ik kwam al een aantal jaren vooruit op zenuwblokkades en zware pijnstillers. De operatie viel helaas tegen en werd ik goed ziek", legt De Feo-Dudok uit in haar afscheidspeech.


"De operatie in combinatie met MS waar ik aan leid hebben mijn lichaam geen goed gedaan. Ik weet best dat ik er uit zie als een twintig-jarige maar van binnen voel ik me tachtig. Dat maakt dat ik noodgedwongen heb moeten te besluiten te stoppen met mijn werk binnen de fractie.”

Burgemeester Wouter Kolff betreurt het vertrek van De Feo-Dudok, maar “het is nu tijd om aan jezelf te denken” zegt Kollf in zijn toespraak tijdens het afscheid.


Dat De Feo-Dudok moet stoppen ging gepaard met veel tranen. “Het is voor mij de eerste keer in mijn leven dat ik iets waaraan ik begonnen ben niet af maak,” vertelt De Feo-Dudok aangeslagen. “Blijven zitten in de raad alleen voor de bühne en niets kunnen doen en regelmatig afwezig zijn is niet mijn ding.” Om die reden draagt het SP-raadslid over aan een ander.


De Feo Dudok wordt opgevolg door Ronald Portier, die eerder al van 2014 tot en met 2018 in de gemeenteraad zat namens de SP.

Lees ook

elcobrinkman

Oud-minister en voormalig CDA-leider Elco Brinkman (78) overleden

Oud-minister en voormalig CDA-leider Elco Brinkman is op 78-jarige leeftijd overleden na een kort ziekbed. Dat heeft zijn familie bekendgemaakt, meldt de NOS.

nk20260911NKS03692

FC Dordrecht verspeelt voorsprong en gaat voor vierde keer op rij onderuit

FC Dordrecht heeft op bezoek bij FC Eindhoven voor de vierde keer op rij een wedstrijd verloren. In de lichtstad kwamen de Schapekoppen nog wel op voorsprong, maar moest het in de tweede helft, mede door een rode kaart van Bjorn Hardley, het onderspit delven: 2-1.

brandspouwmuur

Brand in spouwmuren na dakdekwerkzaamheden

In een huis aan de Soeteliefskamp in Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagmiddag brand ontstaan. Dat gebeurde toen dakdekkers op het dak bezig waren met werkzaamheden.

businkkrakers

Krakers bezetten panden in binnenstad

Aan de Singel in Dordrecht zijn zaterdag leegstaande woningen gekraakt. Zes mensen die de panden in zijn gegaan, zijn door de politie aangehouden.

nk20260905NKS02061

Verre uitwedstrijd voor FC Dordrecht in eerste ronde KNVB Beker

FC Dordrecht neemt het in de eerste ronde van de KNVB Beker op tegen derdedivisionist SC Genemuiden. De Dordtenaren kwamen vrijdag als laatste uit de koker tijdens de loting in het ESPN-programma De Voetbalkantine.

IMG_0851

Skatepark krijgt een flinke opknapbeurt

Het kleine skateparkje aan de Groenezoom in Dordrecht wordt vernieuwd. Hoewel de baan niet groter wordt, komen er wel meer obstakels bij. Zo moet het vernieuwde skatepark straks meer mogelijkheden bieden voor kinderen en jongeren uit de buurt om te skaten en te bewegen.