Dordrecht, Netherlands

Trefpunt de Nieuwe Stoof in een nieuw jasje

Trefpunt de Nieuwe Stoof heeft 500 euro ontvangen van de lokale vestiging van de Lidl. De gemeente en MEE Buurtwerk zijn gevolgd met elk hetzelfde bedrag. De Stoof gaat met dit geld het ophaalpunt opknappen.
Lois Haanskorf | 23 oktober 2018 16:49 | Aangepast op 23 oktober 2018 16:49
Mensen die geen gebruik kunnen maken van de voedselbank, kunnen hun dagelijkse eetwaar halen bij het Trefpunt. Met het geld worden onder andere nieuwe gordijnen, kasten en verf gekocht. Twee nieuwe koelkasten zijn al aangeschaft.


Henk van der Net is al 20 jaar het gezicht van het de Stoof. Hij gaat ook twee keer per jaar met de gezinnen naar Duinrell.&t=77s

Lees ook

Gemiste kansen worden FC Dordrecht fataal bij Willem II

FC Dordrecht heeft ook de derde gang naar Tilburg van 2025 niet in een succes om kunnen zetten. De p...

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...