Dordrecht, Netherlands

Trefpunt de Nieuwe Stoof in een nieuw jasje

Trefpunt de Nieuwe Stoof heeft 500 euro ontvangen van de lokale vestiging van de Lidl. De gemeente en MEE Buurtwerk zijn gevolgd met elk hetzelfde bedrag. De Stoof gaat met dit geld het ophaalpunt opknappen.
Lois Haanskorf | 23 oktober 2018 16:49 | Aangepast op 23 oktober 2018 16:49
Mensen die geen gebruik kunnen maken van de voedselbank, kunnen hun dagelijkse eetwaar halen bij het Trefpunt. Met het geld worden onder andere nieuwe gordijnen, kasten en verf gekocht. Twee nieuwe koelkasten zijn al aangeschaft.


Henk van der Net is al 20 jaar het gezicht van het de Stoof. Hij gaat ook twee keer per jaar met de gezinnen naar Duinrell.&t=77s

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...

FC Dordrecht sprokkelt te veel en scoort te weinig: ‘Het is wel een patroon, ja’

Met iets meer doelgerichtheid had FC Dordrecht Vitesse kunnen verslaan vrijdagavond, maar juist daar...

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...