Dordrecht, Netherlands

Treinen worden tijdens rit schoongemaakt

De NS gaat op vier grote trajecten de treinen tijdens de rit al schoonmaken. Eén van deze trajecten is Dordrecht-Amsterdam.
Peter Tromp | 15 februari 2016 10:06 | Aangepast op 15 februari 2016 10:06
Nu gebeurt dit pas op de eindbestemming en waren de prullenbakken overvol. Dat tot grote ergernis van de reizigers. 

Nu dit tussendoor wordt gedaan is er op het eindestation tijd voor een grote schoonmaak van de wc's, de vloer en deuren. 

Ook op de trajecten Den Helder-Nijmegen, Alkmaar-Maastricht en Lelystad-Vlissingen worden tijdens de spitsuren extra schoonmakers ingezet.

Lees ook

Kersttraditie keert terug: schaatsen in de binnenstad

In december kan er eindelijk weer geschaatst worden in de Dordtse binnenstad. De kerstijsbaan komt n...

Buurtbewoners die hielpen na explosie in het zonnetje gezet

De buren die twee weken geleden te hulp schoten na een grote explosie bij een Papendrechts huis, zij...

Lot uit de loterij: 189 starters zoeken woongeluk in eigen dorp

Hoe kom je als starter in Hardinxveld-Giessendam aan een betaalbare koopwoning? Het korte antwoord i...

Meerdere huiszoekingen na steekpartij musical, familie slachtoffer wil ‘rust’

De politie heeft donderdag twee huiszoekingen gedaan naar aanleiding van de steekpartij tijdens een ...

Ests international tekent voor drie jaar bij FC Dordrecht

Middenvelder Martin Vetkal uit Estland sluit per direct aan bij de selectie van FC Dordrecht. De 21-...

Motorrijder gewond na aanrijding met camper

Een motorrijder en camper zijn vrijdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Dordrecht. Dat gebeur...