Dordrecht, Netherlands

Treinverkeer ligt plat door storing bij ProRail

De treinen rijden in grote delen van West-Nederland niet. Het gaat onder meer om het treinverkeer tussen Dordrecht, Rotterdam, Schiedam en Gorinchem.
Dennis Koorevaar | 31 mei 2021 15:27 | Aangepast op 31 mei 2021 15:27
Momenteel is er een landelijke storing aan een telefonie-systeem, zo meldt ProRail. De verkeersleiding kan niet communiceren met de machinisten. Daarom staan uit veiligheidsoverwegingen de treinen stil.

Een woordvoerder van ProRail zegt dat het moeilijk is om in te schatten hoe lang de storing duurt. "Het is niet uitgesloten dat reizigers rekening moeten houden met een storing die nog wel even duurt. Daarna moet de dienstregeling weer worden opgestart. Dat kost ook tijd."

Lees ook

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...