Dordrecht, Netherlands

Trimsalon belaagd, 2 dieren dood

Een trimsalon aan de Merwedestraat is in de nacht van vrijdag op zaterdag belaagt met zwaar illegaal vuurwerk. Dat schrijft de salon op Facebook.
Jordy Nijenhuis | 1 juli 2018 11:14 | Aangepast op 1 juli 2018 11:14
Buurtbewoners hebben een harde knal gehoord. Zaterdag ochtend werd de schade goed duidelijk. Een raam is fors beschadigd en in de trimsalon zijn waarschijnlijk door de stress twee dieren omgekomen.

Naast een trimsalon heeft de eigenaar ook een dierenambulance. Ze worden al enige tijd lastiggevallen met pesterijen. Medewerkers reageren dan ook geschokt en vrezen voor wat er nog meer gaat gebeuren.

De politie onderzoekt het incident.

(foto: DierenSOS)

Meest gelezen

Man uit Zwijndrecht (34) na kettingbotsing overleden

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 15 jan 2025 11:29

Lees ook

Molenlanden bestrijdt stroomtekort met meer transformatorhuisjes

Gemeente Molenlanden en netbeheerder Stedin hebben onlangs een samenwerkingsovereenkomst ondertekend...

Maaike schaatst tweehonderd kilometer op één dag voor het goede doel

Maaike de Wit is verpleegkundige bij het Franciscus Gasthuis in Rotterdam. Op 24 januari is de Wit e...

Bittere mijlpaal voor actievoerders: 250ste protest bij Chemours

Een mijlpaal voor actiegroep ‘Gezondheid Vóór Alles’: zaterdag 18 januari was de 250ste keer dat er ...

Museum De Koperen Knop zoekt trouwfoto’s

Museum De Koperen Knop in Hardinxveld-Giessendam is op zoek naar trouwfoto’s uit de periode 1900 tot...

112-nieuws: hulpverlener mishandeld en arrestatieteam valt woning binnen

In een woning aan de Abraham Kuyperweg in Dordrecht is zaterdagavond een aanhouding verricht. Dit we...

Zorg bij Dubbelmonde onvoldoende, inspectie wil verbetering zien

Een recent verschenen rapport van de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd over het Dordtse woonzorgcen...