Dordrecht, Netherlands

Trimsalon belaagd, 2 dieren dood

Een trimsalon aan de Merwedestraat is in de nacht van vrijdag op zaterdag belaagt met zwaar illegaal vuurwerk. Dat schrijft de salon op Facebook.
Jordy Nijenhuis | 1 juli 2018 11:14 | Aangepast op 1 juli 2018 11:14
Buurtbewoners hebben een harde knal gehoord. Zaterdag ochtend werd de schade goed duidelijk. Een raam is fors beschadigd en in de trimsalon zijn waarschijnlijk door de stress twee dieren omgekomen.

Naast een trimsalon heeft de eigenaar ook een dierenambulance. Ze worden al enige tijd lastiggevallen met pesterijen. Medewerkers reageren dan ook geschokt en vrezen voor wat er nog meer gaat gebeuren.

De politie onderzoekt het incident.

(foto: DierenSOS)

Lees ook

Helikopter met enorme hoepel vliegt boven de streek en dit is de reden

Het zal deze zaterdag ongetwijfeld een bijzonder gezicht zijn. Een helikopter met een enorme hoepel ...

Geparkeerde auto verwoest door brand na explosie

Een geparkeerde auto in Zwijndrecht is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het ...

FC Dordrecht krijgt de positiviteit niet uit Kuijt: 'Gezegd dat ik trots ben'

Een worstelend FC Dordrecht kwam vrijdagavond bij Jong Ajax niet verder dan 0-0. Hoewel een gebrek a...

Vertrouwen ver weg bij FC Dordrecht: ook geen zege bij Jong Ajax

FC Dordrecht is nog niet uitgeworsteld in de Keuken Kampioen Divisie. Op het stuiterveld van Jong Aj...

Tweemalig wereldkampioen Lotte van Drunen in het zonnetje gezet

In het Australische Darwin wist Lotte van Drunen in september opnieuw wereldkampioen motorcross voor...

Nieuw lijflied voor baggerdorp? Deze Klokhuis-boyband maakt slib sexy

Baggermuziek heeft er sinds deze week een nieuwe betekenis bij. De creatieve geesten van NPO 3-progr...