Dordrecht, Netherlands

Trimsalon belaagd, 2 dieren dood

Een trimsalon aan de Merwedestraat is in de nacht van vrijdag op zaterdag belaagt met zwaar illegaal vuurwerk. Dat schrijft de salon op Facebook.
Jordy Nijenhuis | 1 juli 2018 11:14 | Aangepast op 1 juli 2018 11:14
Buurtbewoners hebben een harde knal gehoord. Zaterdag ochtend werd de schade goed duidelijk. Een raam is fors beschadigd en in de trimsalon zijn waarschijnlijk door de stress twee dieren omgekomen.

Naast een trimsalon heeft de eigenaar ook een dierenambulance. Ze worden al enige tijd lastiggevallen met pesterijen. Medewerkers reageren dan ook geschokt en vrezen voor wat er nog meer gaat gebeuren.

De politie onderzoekt het incident.

(foto: DierenSOS)

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Minister: polder deels onder water, maar veel voorzieningen blijven

De Hel- en Zuilespolder wordt flink onder handen genomen. Maar niet getreurd: de fiets- en wandelpad...

Baggerfestival van start: 'Er is bijna te veel te doen om op te noemen'

Het had dit jaar wat voeten in de aarde, maar het Baggerfestival is weer losgebarsten. Bezoekers kun...

Zaterdag in Studio De Witt: oud-waarnemer Peter van der Velden

Studio De Witt trakteert luisteraars deze zaterdag opnieuw op een scherpzinnige en veelzijdige uitze...

Op Pad Met Ad op TV: op vaartocht met Dordtse duizendpoot Jaap Bouman

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad geeft presentator Ad van den Herik het roer eens over: J...

Kunst saai? Aaibare muur en discobol in tentoonstelling bewijzen van niet

Kunst moet voor kinderen een stuk aantrekkelijker worden, dachten ze bij het Dordrechts Museum. De n...

Rik van der Linden bezig aan laatste jaar als Dordtse wethouder

Rik van der Linden neemt uiterlijk na de gemeenteraadsverkiezingen afscheid als wethouder van Dordre...