Twaalf scholen voeren morgen en vrijdag een tropenrooster in.
Redactie Streekomroep | 12 oktober 2026 14:37
Redactie Streekomroep | Rowan Havelaar | Jasper Kluten | 10 oktober 2026 13:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 13 oktober 2026 08:26
Het college van burgemeester en wethouders wil Dordrecht aanmelden voor de titel Europese Culturele Hoofdstad 2033. De gemeenteraad wordt gevraagd om daarmee in te stemmen. Of Dordrecht uiteindelijk echt kandidaat wordt, is nog niet zeker.
De toekomst van de volkstuinen bij de Noordhoekse Wiel in Papendrecht is onzeker. De gemeente ziet het terrein namelijk als optie voor mogelijke woonwagenbewoning. Volkstuinvereniging Door Eendracht Sterk (DES) is een petitie begonnen om dat te voorkomen.
Voor onderhoud moet de historische Batavia heen en weer tussen Lelystad en Amsterdam. Voor dit bijzondere transport wordt onder meer de Dordtse Koninklijke Van der Wees Groep B.V. ingeschakeld, die een belangrijke rol speelt bij de verplaatsing van het schip.
Een bijzonder gezicht voor fietsers, wandelaars en andere recreanten in Dordrecht. Tussen voetbalvereniging Dubbeldam en sporthal De Dijk op sportpark Schenkeldijk zijn verschillende kleuren asfalt aangebracht. Het gaat om proefstroken, die de gemeente moeten helpen om te bepalen hoe de nieuwe Parkloop er uiteindelijk uit komt te zien.
De verdachte die bijna een jaar geleden een conducteur mishandelde in een trein bij station Sliedrecht, is nog altijd niet opgepakt. De politie bracht eerder al herkenbare beelden van de man naar buiten, maar heeft deze maandagavond ook getoond in het tv-programma Opsporing Verzocht.
Er moeten meer voorzieningen in of nabij de wijken Amstelwijck, Wilgenwende en Dordtse Hout komen. Dat vindt bijna de volledige gemeenteraad. Het college heeft de opdracht gekregen om mogelijkheden voor onder meer een huisarts, supermarkt en kinderopvang te onderzoeken.