Dordrecht, Netherlands

Trots en frustratie bij FC Dordrecht na puntendeling met Jong Ajax: ‘Nog net niet scherp genoeg'

Mathis Suray schiet de 1-0 op het scorebord René Kamps
FC Dordrecht zat vrijdagavond na een uur op rozen tegen Jong Ajax, maar zag de Amsterdammers in de slotfase toch nog een punt meenemen uit de Merwestad: 3-3. Het zorgde voor gemengde gevoelens bij hoofdtrainer Michele Santoni.
Corrado Francke | 12 maart 2022 14:55 | Aangepast op 12 maart 2022 14:55
De cijfers (22 procent balbezit en veel minder schoten) zeggen volgens Santoni niet zo veel. “Je weet dat zij veel balbezit hebben. Ik weet dat balbezit in Nederland soms belangrijker is dan winnen, maar als ik de kansen zie hadden we ook met 5-3 kunnen winnen.”

Kon hij zijn ploeg dan niets verwijten? “Nee, er is altijd iets wat beter kan”, is de oefenmeester duidelijk. “Bij alle goals konden we beter staan. Maar je gooit er veel positieve energie in en dan wil je beloond worden. En niet weer met een penalty in de negentigste minuut”, verwijst hij naar twee duels eerder, toen De Graafschap ook met een rake strafschop voor een puntendeling met de Dordtenaren zorgde.

Donkor weer belangrijk
Publiekslieveling Jacky Donkor was – niet voor het eerst dit seizoen – een van de uitblinkers aan de kant van de thuisploeg. Na 68 minuten werd hij gewisseld en dat zorgde voor een luid applaus vanaf de opvallend drukke tribunes. “Ik heb het volste vertrouwen in het team, spijtig dat in de laatste minuut dat doelpunt nog valt.”

Ook wil hij de supporters bedanken. “Ze tonen mij heel veel liefde. Dat doet mij enorm veel.”
Een opvallend volle westtribune René Kamps
'Dat kost ons de punten'
“We hebben genoeg kansen gehad om uit te lopen”, besluit Santoni. “We zijn toch nog net niet scherp genoeg op sommige momenten. Dat kost ons de punten.”

Veel tijd om terug te blikken is er niet, want maandag speelt FC Dordrecht in eigen huis een (inhaal)wedstrijd tegen TOP Oss.

Meest gelezen

Illegaal bordeel Vincent van Goghstraat gesloten

Redactie RTV Dordrecht | 20 sep 2023 12:41

Lees ook

FC Dordrecht moet tegen Jong AZ genoegen nemen met vierde thuisremise op rij

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een punt overgehouden aan het thuisduel met Jong AZ. Aan de Krommedi...

Zege van FC Dordrecht in Oss niet groots, wel efficiënt: 'Soms moet je ook zo winnen'

Met een nipte zege in Oss speelde FC Dordrecht zich maandagavond het linkerrijtje van de Keuken Kamp...

FC Dordrecht stijgt naar het linkerrijtje na benauwde zege bij TOP Oss

Groots was het niet, vermakelijk evenmin, maar één ding is zeker: FC Dordrecht is na zes wedstrijden...

FC Dordrecht toont karakter met comeback: 'Maar de fouten moeten eruit'

FC Dordrecht schotelde het eigen publiek vrijdagavond opnieuw een wedstrijd met twee gezichten voor....

FC Dordrecht sleept in de slotfase een punt uit het vuur tegen Jong Utrecht

Groter kon het contrast bijna niet zijn. FC Dordrecht zette vrijdagavond voor rust tegen Jong FC Utr...

Drie duels in acht dagen voor FC Dordrecht: 'Altijd fijn om te spelen als je in goede flow zit'

Waar een krappe selectie in de afgelopen jaren regelmatig kopzorgen opleverde voor FC Dordrecht, is ...