Dordrecht, Netherlands

Trotse ouders eerste Dordtse baby: ‘Prachtige start van 2019’

Een beter begin van het jaar kunnen Micha en Marijke van Tulden zich niet wensen. Op Nieuwjaarsmorgen werd om 09:07 uur hun derde kindje geboren: dochter Jaël.
Jordy Nijenhuis | 2 januari 2019 14:54 | Aangepast op 2 januari 2019 14:54
“Dat is een Bijbelse naam”, vertelt Micha, de vader van het meisje. “Er staat een klein stukje over Jaël in. Daar staat bij dat het een dappere dame is. Dat hopen we van deze dame dan ook.”

De baby werd al rond 22 december verwacht. Daardoor was het voor de familie uit Sterrenburg vooral spannend of ze met de kerstdagen geboren zou worden. Dat werd het niet, maar alsnog viert Jaël voortaan haar verjaardag op een feestdag.


“Eigenlijk is dit ook wel weer bijzonder, heel de familie is vrij op deze dag”, vertelt moeder Marijke blij dat ze haar dochter eindelijk in haar armen kan sluiten. “Het is een prachtige start van het nieuwe jaar”, vult haar man aan. “Een heel mooi begin.”.

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...