gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Trotse ouders eerste Dordtse baby: ‘Prachtige start van 2019’

77c60a88b96b59620f98d9382da177be

Een beter begin van het jaar kunnen Micha en Marijke van Tulden zich niet wensen. Op Nieuwjaarsmorgen werd om 09:07 uur hun derde kindje geboren: dochter Jaël.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
“Dat is een Bijbelse naam”, vertelt Micha, de vader van het meisje. “Er staat een klein stukje over Jaël in. Daar staat bij dat het een dappere dame is. Dat hopen we van deze dame dan ook.”

De baby werd al rond 22 december verwacht. Daardoor was het voor de familie uit Sterrenburg vooral spannend of ze met de kerstdagen geboren zou worden. Dat werd het niet, maar alsnog viert Jaël voortaan haar verjaardag op een feestdag.


“Eigenlijk is dit ook wel weer bijzonder, heel de familie is vrij op deze dag”, vertelt moeder Marijke blij dat ze haar dochter eindelijk in haar armen kan sluiten. “Het is een prachtige start van het nieuwe jaar”, vult haar man aan. “Een heel mooi begin.”.

Lees ook

beeldvoorstraat

Tranen en bloemen in straat waar peuter verongelukte: ‘Dit heeft heel veel impact’

Rozen, tekeningen en knuffeltjes. Op de Dordtse Voorstraat worden donderdagochtend steeds meer steunbetuigingen geplaatst op de plek van een fataal ongeluk een dag eerder. Een jong kind kwam na een aanrijding met een bestelbus om het leven. "Ik werd wakker met een knoop in mijn maag."

toerismedor

Steeds meer toeristen naar Dordrecht: 'We waren een ondergeschoven parel'

Steeds meer toeristen uit eigen land brengen een bezoekje aan Dordrecht. De stad werd vorig jaar 3,1 miljoen keer bezocht door binnenlandse toeristen, een toename van vijf procent in vergelijking met 2024. “Waar vind je nou zo’n mooie stad met een mooie mix aan mogelijkheden?”

nepagentomroepmaxpolitie

Minderjarige nepagent licht oudere vrouw op en verstopt buit in onderbroek

In Dordrecht zijn twee nepagenten aangehouden. Het gaat om een 16-jarige jongen en een 18-jarige man uit Rotterdam. Ze sloegen donderdag toe in Tilburg bij een oudere vrouw, die haar pinpas en -code had afgestaan. De buit werd teruggevonden in de onderbroek van één van de verdachten.

hennepkwekerijcrabbehof

Dagenlange lekkage leidt tot ontdekking hennepkwekerij

De politie heeft een hennepkwekerij met meer dan 450 planten ontdekt in de Dordtse wijk Crabbehof. De kwekerij kwam aan het licht door een lekkage, waar de onderbuurman al vijf dagen last van had.

Stier in greppel

Brandweer redt stier uit sloot

Aan de Peilkade in Papendrecht is woensdagochtend een stier uit een sloot gered. Het rund kwam om onbekende reden in de greppel terecht, maar bleef verder ongedeerd.

Film in de Tuin

Perfect avondje uit: Film in de Tuin weer van start

Filmhuis De Witt in Dordrecht verandert de Kloostertuin de komende weken opnieuw in een openluchtbioscoop. Vanaf vrijdag 7 augustus kunnen filmliefhebbers iedere vrijdag- en zaterdagavond genieten van Film in de Tuin, met een gevarieerd aanbod aan films.