gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tuinders zijn jaren wachten beu

086037278c1412e893ab1fe5a136b743.jpg

De volkstuintjes van De Vrije Tuinder verdwijnen van het terrein aan de Reeweg-Zuid. De vereniging weet nog niet waar ze nu naartoe moeten, wat tot ergernis leidt.

Corrado Francke |  | Aangepast op
“Je zou verwachten dat een wethouder actie onderneemt”, vertelt voorzitter Gijs Zevenhoven. “Maar vanaf 29 oktober is er niets gebeurd. Het is tijd dat er nu actie wordt ondernomen.”

Toen besloot de gemeenteraad dat de Vrije Tuinder de volkstuintjes aan de Reeweg-Zuid definitief moet verlaten. Wethouder Marco Stam reageert verbaasd op de aantijgingen nu. “We zijn de vragen aan het uitzoeken hoe het nu verder moet met de locaties die we op het oog hebben. Ik snap dat er druk op zit, maar van de boosheid begrijp ik niets.”

Over de locaties waar De Vrije Tuinder na 2020 mogelijk naartoe kan verhuizen, is nog niets bekend. “Ik heb nog niet voldoende zekerheid of het kan”, zegt Stam. “We hebben twee locaties op het oog, en ik ga ervan uit dat we een keurige oplossing vinden.”

&t=9s

Lees ook

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.

OPMA

Op Pad Met Ad: Dordt in Stoom wil nieuwe koers varen: ‘Jongeren meer trekken’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad staat Dordt in Stoom centraal. Het tweejaarlijks evenement keert terug in de Dordtse binnenstad. Voormalig raadslid en wethouder Marco Stam is vrijwilliger bij de organisatie en vertelt hoe er nu al naar de toekomst van het evenement wordt gekeken. “We willen vanuit de traditie naar meer moderne techniek, zodat je meer jongeren en bedrijven kan betrekken.”

politie PI gevangenis.png

Pakketjes over muur Dordtse gevangenis gegooid

Twee pakketjes zijn zondag over de muren van de PI Dordrecht gegooid. Na een melding hierover hebben de medewerkers direct onderzoek gedaan.