gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tuinfair in Vlijpark

Volkstuinvereniging Het Vlijpark organiseert 27 mei van 10.00 tot 16.00 uur een Tuinfair met als thema ‘proef de tuin’. Er zijn proeverijen, workshops en activiteiten voor kinderen.

Sandra Hoek |  | Aangepast op
Volkstuinvereniging Het Vlijpark organiseert 27 mei weer een Tuinfair met als thema ‘proef de tuin’. Er zijn proeverijen, workshops en activiteiten voor kinderen.Allerlei soorten eetbare planten zijn te koop zoals Italiaanse ossentong en palmkool. Ook zelfopgekweekte sierplanten bijvoorbeeld monarda, salvia, cosmea en kattensnor wachten op een plekje in de tuin. Op de markt kun je huisgemaakte produkten proeven. Niet alleen jams en soepen maar ook likeuren. Verder zijn er workshops zoals zelf plantengier maken voor de moestuin. Kinderen kunnen pizza’ s kunnen bakken in een originele houtoven.

De Tuinfair van het Vlijpark wordt gehouden van 10.00 tot 16.00 uur op het complex aan de Nieuwe Noordpolderweg 1. Dat ligt tussen Plan Tij en de N3.

Lees ook

heerjansdamoost

Krijgt dit dorp een nieuwe woonwijk? Gemeente en projectontwikkelaars starten onderzoek

De gemeente Zwijndrecht heeft plannen om het aantal woningen in Heerjansdam flink uit te breiden. Samen met projectontwikkelaars wordt onderzocht of er een nieuwe woonwijk aan de oostkant van het dorp kan komen, bestaande uit tweehonderd huizen.

Concertant in de historische kerkzaal

Zondag op TV Dordrecht: 'Spaans' zomerconcert

Karin Dolman en Caecilia Boschman trapten eerder dit jaar een nieuw seizoen zomerconcerten in de Trinitatiskapel af met 'Sueños Españoles'. Dit concert, met zoals de titel aankondigt veel Spaanse muziek, is komende zondag te zien op TV Dordrecht.

foto drechttunnel a15

wegen

Verbreding A15 blijft in de ijskast, renovatie van deze tunnels gaat door

De geplande renovaties van de Noordtunnel en Drechttunnel kunnen gewoon doorgaan. Dat blijkt uit de nieuwe prioriteitenlijst van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Slecht nieuws is er voor filerijders op de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem: dat stuk snelweg wordt voorlopig niet verbreed.

genomineerde gehaktbal

Landelijke finale: Draait Jakob de beste ballen?

Slagerij Gelderblom Sterrenburg heeft mogelijk de beste gehaktbal van Nederland in de winkel liggen. De slagerij is genomineerd voor de ‘Top 10 Lekkerste Bal Gehakt 2026’ door de Koninklijke Nederlandse Slagers (KNS). “Daar zijn we heel erg trots op”, zegt slager Jakob Simons.

55610958826_5b593fc37e_k

Van Wijk en Busch naar WK kortebaanzwemmen

De Dordtse Kim Busch en de in Zwijndrecht geboren Milou van Wijk gaan naar de wereldkampioenschappen kortebaanzwemmen. Tijdens de kwalificatiedagen verzekerden de zwemsters zich van een ticket naar het WK, begin december in de Chinese hoofdstad Peking.

1131bcb2-d048-353e-9418-3d57e550165b (1)

Kapper dagenlang gegijzeld en bedreigd: 'Het is een gewone jongen'

Een kapper is in maart van dit jaar gegijzeld gehouden in Papendrecht waarbij losgeld werd gevraagd. Na twee dagen is het slachtoffer weer vrijgelaten. Het is niet bekend of het geld is betaald.