gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

TV-programma 'Andere Tijden' bij Studio De Witt

d5aa13dfc44f8fc8250a7b432da3ccee

Het gebeurt niet vaak dat er op het Leerpark andere cameraploegen rondlopen dan die van RTV Dordrecht. Zaterdagochtend was dat wel het geval, het TV-programma Andere Tijden van de NTR kwam opnames maken bij Ben Corino tijdens de uitzending van Studio De Witt.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Andere Tijden maakt een aflevering die gaat over omwentelingen op het Binnenhof en de rol die de gebroeders De Witt daarin hebben gespeeld. "Studio De Witt is een programma dat zijn naam ontleent aan de gebroeders", vertelt Ben. "En Andere Tijden vond het leuk om juist in Dordrecht, tijdens het programma daarover te praten met Luc Panhuizen die een boek geschreven heeft over Johan en Cornelis de Witt."

Annegriet Wietsma is de regisseur van Andere Tijden en geeft aan dat het leuker is om in een bepaalde omgeving verhalen te vertellen dan zomaar ergens in een studio of op straat. "Het is zoeken naar momenten om niet alleen maar een deskundige aan het woord te laten, maar ook in een gepaste omgeving. Om net wat meer informatie te geven dan alleen het gesprek."

De opnames van afgelopen zaterdag zijn in het voorjaar 2021, in aanloop naar de verkiezingen, te zien bij de NTR.

Lees ook

HIA asielboot

Onderzoek naar alternatieve opvanglocaties Oekraïners en asielzoekers

De gemeenteraad in Hendrik-Ido-Ambacht gaat onderzoek doen naar alternatieve locaties voor Oekraïners en asielzoekers die momenteel opgevangen worden op schepen aan de Citadelkade. Daarnaast wordt een draagvlakonderzoek gestart onder inwoners over de opvang van asielzoekers.

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Geweld onder jongeren speelt bij alle scholen, zegt burgemeester

Vechtende scholieren en filmpjes daarvan die circuleren op internet. Het speelt rond alle middelbare scholen in Zwijndrecht en verdient alle aandacht, zegt burgemeester Leon Anink. Tegelijkertijd worstelen gemeente en politie. “We krijgen het nog onvoldoende voor elkaar dat ouders over de angstdrempel heen durven stappen om aangifte te doen.”

artikelfoto begroting

Gemeente grijpt in om begroting op orde te krijgen: OZB omhoog en minder wethoudersposten

Het college van burgemeester en wethouders van Papendrecht wil de onroerendezaakbelasting (OZB) verhogen en besparen op de eigen loonkosten. De maatregelen maken deel uit van de begroting voor 2027, waarmee het college de inkomsten en uitgaven dat jaar structureel in balans wil brengen. Voor de jaren daarna worden opnieuw tekorten voorspeld.

ongeluka16asmedia

Dode en zwaargewonden na ongeluk op A16

Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.

Staking OV- pedro v2

Lege perrons door stakingen streekvervoer: 'Vorige keer zat ik hier ook al'

Veel leegte met een paar bussen. Zo ziet Station Dordrecht er woensdag uit vanwege de aangekondigde staking in het streekvervoer. De informatieborden gaven af en toe nog hoop, maar de reizigers kwamen vaak bedrogen uit.

fotopersburobusinkinvallen

Ook Zwijndrechts pand gesloten na drugsvondst bij inval

De burgemeester van Zwijndrecht heeft het bedrijfspand waar vorige maand een synthetisch drugslab werd gevonden na een inval, gesloten. Eerder besloot de burgemeester van Dordrecht hetzelfde te doen met een pand in zijn gemeente.