gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

TV-programma 'Andere Tijden' bij Studio De Witt

d5aa13dfc44f8fc8250a7b432da3ccee

Het gebeurt niet vaak dat er op het Leerpark andere cameraploegen rondlopen dan die van RTV Dordrecht. Zaterdagochtend was dat wel het geval, het TV-programma Andere Tijden van de NTR kwam opnames maken bij Ben Corino tijdens de uitzending van Studio De Witt.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Andere Tijden maakt een aflevering die gaat over omwentelingen op het Binnenhof en de rol die de gebroeders De Witt daarin hebben gespeeld. "Studio De Witt is een programma dat zijn naam ontleent aan de gebroeders", vertelt Ben. "En Andere Tijden vond het leuk om juist in Dordrecht, tijdens het programma daarover te praten met Luc Panhuizen die een boek geschreven heeft over Johan en Cornelis de Witt."

Annegriet Wietsma is de regisseur van Andere Tijden en geeft aan dat het leuker is om in een bepaalde omgeving verhalen te vertellen dan zomaar ergens in een studio of op straat. "Het is zoeken naar momenten om niet alleen maar een deskundige aan het woord te laten, maar ook in een gepaste omgeving. Om net wat meer informatie te geven dan alleen het gesprek."

De opnames van afgelopen zaterdag zijn in het voorjaar 2021, in aanloop naar de verkiezingen, te zien bij de NTR.

Lees ook

mishandelingconducteur

Verdachte mishandelt treinconducteur, politie brengt beelden naar buiten

De politie is op zoek naar een vermoedelijk minderjarige verdachte die in november vorig jaar een treinconducteur bij station Sliedrecht heeft mishandeld. Beelden van het incident en van de verdachte zijn maandag naar buiten gebracht.

Dordrecht Pride

Extra veiligheidsmaatregelen tijdens Dordrecht Pride: ‘Het gevoel van veiligheid staat voorop’

De organisatie van Dordrecht Pride neemt dit jaar extra veiligheidsmaatregelen tijdens het evenement. Nog met evenveel enthousiasme als de tien eerdere edities wordt door voorzitter en oprichter Lennart Lenskens uitgekeken naar de editie van dit jaar. Toch zijn er ook zorgen.

rb

Maximale taakstraf voor man (22) die explosie veroorzaakte bij huis dorpsgenoot

Een man uit Groot-Ammers is onlangs veroordeeld tot een maximale taakstraf van 240 uur. De rechtbank houdt hem verantwoordelijk voor een explosie voor de deur van mede-dorpelingen, met als doel hen schrik aan te jagen.

BootWantij

Gemeente wil waterboa’s meer bevoegdheden geven na zomer vol snelheidsovertredingen

Dordtse handhavers controleren deze dagen extra op het water. Dankzij hogere temperaturen is er op de Wantij in Dordrecht meer recreatievaart. Het gevolg: meer overlast. Een nadeel: ondanks extra controle mogen handhavers slechts beperkt beboeten op snelheidsovertredingen.

kartondorp

Oude dozen krijgen nieuwe functie tijdens KartonDorp

De Grote Kerk, een restaurant, een huis of een taart gebouwd van oude dozen. Kinderen kunnen deze week hun creativiteit de vrije loop laten tijdens de tweede editie van KartonDorp in Dordrecht. “Het is echt een oefening in bouwen met wat er voor handen is.”

politie 01

Man vast na vondst gestolen pasjes in hotelkamer Dordrecht

De politie Dordrecht heeft maandag een verdachte aangehouden nadat hotelpersoneel in Dordrecht een tiental bank- en identiteitskaarten aantrof in een hotelkamer. Een deel van de pasjes bleek afkomstig te zijn van een auto-inbraak aan de Visstraat, gepleegd in de nacht van 25 op 26 juli.