gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

TV-programma 'Andere Tijden' bij Studio De Witt

d5aa13dfc44f8fc8250a7b432da3ccee

Het gebeurt niet vaak dat er op het Leerpark andere cameraploegen rondlopen dan die van RTV Dordrecht. Zaterdagochtend was dat wel het geval, het TV-programma Andere Tijden van de NTR kwam opnames maken bij Ben Corino tijdens de uitzending van Studio De Witt.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Andere Tijden maakt een aflevering die gaat over omwentelingen op het Binnenhof en de rol die de gebroeders De Witt daarin hebben gespeeld. "Studio De Witt is een programma dat zijn naam ontleent aan de gebroeders", vertelt Ben. "En Andere Tijden vond het leuk om juist in Dordrecht, tijdens het programma daarover te praten met Luc Panhuizen die een boek geschreven heeft over Johan en Cornelis de Witt."

Annegriet Wietsma is de regisseur van Andere Tijden en geeft aan dat het leuker is om in een bepaalde omgeving verhalen te vertellen dan zomaar ergens in een studio of op straat. "Het is zoeken naar momenten om niet alleen maar een deskundige aan het woord te laten, maar ook in een gepaste omgeving. Om net wat meer informatie te geven dan alleen het gesprek."

De opnames van afgelopen zaterdag zijn in het voorjaar 2021, in aanloop naar de verkiezingen, te zien bij de NTR.

Lees ook

PSX_20260916_115012

Kleine brand in gevangenis door aangebrand eten in magnetron

De brandweer is woensdagochtend korte tijd in actie geweest voor een brand in de Dordtse gevangenis. In een cel zorgde aangebrand eten in een magnetron voor rookontwikkeling.

parkeergaragevisstraat

Parkeergarage Visstraat nog maanden dicht, eind 2026 meer duidelijkheid

De parkeergarage Visstraat in het centrum van Dordrecht blijft nog zeker een aantal maanden dicht. De gemeente wacht nog op een definitief rapport van het onderzoek naar de technische staat van de parkeergarage, dat dit najaar wordt verwacht. Daarna moeten concrete maatregelen worden genomen.

Point Blur_Sep282026_145226

Foutje op snelweg komt bestuurder duur te staan, auto de sloot in

Een bestuurder is maandagmiddag met zijn auto in de sloot beland langs de A27 bij Hoogblokland. Bij het ongeluk waren geen andere voertuigen betrokken.

bbqbrugphotopea

Ondernemers barbecueën op afgesloten Papendrechtsebrug: 'Hét moment om ervaringen uit te wisselen'

Een barbecue bovenop het brugdek waar normaal gesproken duizenden auto’s per dag overheen rijden. Ondernemers en bestuurders kwamen op deze bijzondere plek samen om onder het genot van een hapje en drankje ervaringen en tips uit te wisselen nu de Papendrechtsebrug maandenlang dicht is. “Dit lijkt wel de autoloze zondag van vroeger.”

N214 provinciale weg

De N214 gaat op de schop: dit gaat er gebeuren

De provincie Zuid-Holland begint vrijdag aan groot en langdurig onderhoud op de N214. Om te grote hinder te beperken en de Alblasserwaard goed bereikbaar te houden, zullen de werkzaamheden in verschillende fases plaatsvinden.

stadsbus

Gratis ov vanaf 1 oktober: honderden inwoners komen in aanmerking

Wie met het ov-reist als inwoner van Dordrecht met een Dordtpas, hoeft daar vanaf 1 oktober niet meer voor te betalen. De gemeente maakt gebruik van een provinciale regeling, waarbij inwoners met een laag inkomen van 18 jaar en ouder gratis met de bus, trein of waterbus kunnen reizen.