Dordrecht, Netherlands

Twaalf jaar cel en tbs geëist voor doden Diego (10) uit Dordrecht

Justitie heeft in hoger beroep twaalf jaar cel en tbs geëist tegen Marcel S. uit Dordrecht, die zijn eigen zoon Diego zou hebben gedood. De 10-jarige jongen overleed in maart 2017 in de woning aan de Jan Vethkade in Krispijn.
Vivian Rutte | 20 november 2020 16:19 | Aangepast op 20 november 2020 16:19
Volgens justitie is de jongen gewurgd. Ook was een slaapmiddel in zijn bloed gevonden. Een mogelijk motief was dat vader Marcel niet kon accepteren dat zijn relatie met de moeder van Diego was verbroken.

De verdachte heeft altijd ontkend. Hij wees erop dat hij en zijn zoon altijd onafscheidelijk waren.

De rechter in Rotterdam heeft de Dordtenaar eerder veroordeeld. Er is toen twaalf jaar en tbs opgelegd, hetzelfde als justitie nu eist. Het hof in Den Haag doet over twee weken uitspraak.

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...