Dordrecht, Netherlands

Twaalf jaar cel en tbs geëist voor doden Diego (10) uit Dordrecht

Justitie heeft in hoger beroep twaalf jaar cel en tbs geëist tegen Marcel S. uit Dordrecht, die zijn eigen zoon Diego zou hebben gedood. De 10-jarige jongen overleed in maart 2017 in de woning aan de Jan Vethkade in Krispijn.
Vivian Rutte | 20 november 2020 16:19 | Aangepast op 20 november 2020 16:19
Volgens justitie is de jongen gewurgd. Ook was een slaapmiddel in zijn bloed gevonden. Een mogelijk motief was dat vader Marcel niet kon accepteren dat zijn relatie met de moeder van Diego was verbroken.

De verdachte heeft altijd ontkend. Hij wees erop dat hij en zijn zoon altijd onafscheidelijk waren.

De rechter in Rotterdam heeft de Dordtenaar eerder veroordeeld. Er is toen twaalf jaar en tbs opgelegd, hetzelfde als justitie nu eist. Het hof in Den Haag doet over twee weken uitspraak.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Fietsfeest in Dordrecht: niet alleen op, ook naast Tour of Holland-parcours

De Tour van Holland is na ruim twintig jaar terug van weggeweest. De eerste etappe van de wielertour...

Gemeente maakt een miljoen vrij voor krakkemikkige kleedkamers voetbalclub

De gemeenteraad van Sliedrecht heeft unaniem besloten te investeren in voetbalclub v.v. Sliedrecht. ...

Dienst GR-Sociaal, op loket na, niet naar Dordthuis maar naar Achterom

De gemeenteraad in Dordrecht heeft dinsdagavond ingestemd met nieuwe verhuisplannen van de GR-Sociaa...

Extra ondersteuning starters Papendrecht, miljoen extra in leenpotje

De raad van Papendrecht stelt opnieuw geld beschikbaar voor de starterslening. Met een miljoen euro ...

Nieuwe kinderburgemeester geïnstalleerd: 'Kinderen moeten meer buiten spelen'

Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester. Tijdens de gemeenteraadsvergadering van dinsdagavond ...

Het zou vier jaar bewegen, maar Dordtse Bewegende Bos verdwijnt nu al

Een boom op je parkeerplek in plaats van een auto: hoe ziet dat eruit? Het Bewegend Bos liet de Dord...