Dordrecht, Netherlands

Twee auto's uitgebrand in Nieuw-Krispijn

Een auto aan de Johan Willem Frisostraat is in de nacht van woensdag op donderdag uitgebrand. Het voertuig stond geparkeerd op een parkeerplaats in de straat in Nieuw-Krispijn.
Petra Scheurwater | 18 juni 2020 09:59 | Aangepast op 18 juni 2020 09:59
De brandweer had de brand snel onder controle, maar kon niet voorkomen dat een voertuig naast de brandende auto ook vlam vatte en beschadigd raakte.

Omwonenden vermoeden dat er ontploffing is geweest, omdat glas over de hele parkeerplaats verspreid ligt. De oorzaak van de brand is niet bekend.

Lees ook

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...