gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Twee coffeeshops dicht

Zowel Roots Corner aan de Spuiweg, als Marrakech aan de Voorstraat zijn vanaf zaterdag 4 juni gesloten.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
In beide gevallen verliep op deze datum de vergunning die de gemeente voor twee jaar afgeeft. Voor Roots Corner is de sluiting waarschijnlijk definitief, want de gemeente verleent de exploitant geen nieuwe vergunning. Bij onderzoek door BIBOB is gebleken dat er grond is voor verdenking van het plegen van strafbare feiten vanuit de coffeeshop. De eigenaar kan nog wel in beroep gaan als er geen nieuwe vergunning wordt verleend. De overlast die bezoekers van de shop veroorzaken is bij het nemen van een besluit hierover geen overweging.

Marrakech heeft gewoon niet op tijd een nieuwe vergunning aangevraagd, ondanks verzoeken vanuit de gemeente. Totdat hierover een besluit is genomen blijft ook deze coffeeshop dicht.

Lees ook

Park Maasdonck werkzaamheden gemeente rid

Langzaam werken voor stabieler resultaat: op deze plek wordt een steunberm aangebracht

Met het lossen van een lading stenen is het startsein gegeven voor de werkzaamheden aan de oever bij Park Maasdonck in Ridderkerk. Die gaan zeker een jaar duren.

100procentslageuuuun.png

Voor het derde jaar op rij 100% slagingspercentage voor Calvijn College? ‘Geen streven’

De eindexamens komen er weer aan en dat is een spannende tijd voor veel leerlingen. Zo ook voor de studenten van het mavo op het Calvijn College in Hardinxveld-Giessendam. Maar wat opvallend is, de school heeft al twee jaar op rij een honderd procent slagingspercentage tijdens de eindexamens.

dji_fly_20260410_121609_0_1775816169716_photo_low_quality.jpg

Kamervragen over Dordrecht-West: 'Dit kan niet lang zo doorgaan'

Tweede Kamerlid Sarah Dobbe (SP) heeft Kamervragen gesteld vanwege het onderzoek dat de GGD begin april naar buiten bracht. Uit dat onderzoek blijkt dat longkanker 56 procent meer voor komt in Dordrecht-West dan in de rest van Nederland. “Het zijn schrikbarende aantallen, dus daar is wel wat aan de hand volgens mij.”

OPMA20260506 Dodenherdenking.jpg

Op Pad Met Ad: gesprekken over vrijheid bij de Dordtse dodenherdenking

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad woont presentator Ad van den Herik de dodenherdenking op het Sumatraplein bij. Hij gaat in gesprek met Dordtenaren die zich op 4 mei om 20.00 bij het plein hebben verzameld, om gezamenlijk de oorlogsslachtoffers te herdenken.

59ae28c7-fcbb-3dde-99de-c022c2e240d8.jpg

Ziya (4) haalt als jongste van zijn woonplaats zwemdiploma A

Ziya is nog maar net 4 jaar oud en heeft 'm nu al binnen: zwemdiploma A. In zijn woonplaats Sliedrecht is hij daarmee als jongste ooit afgezwommen. Hij kan niet wachten om ook zijn volgende diploma te halen.

fotoooo.jpg

Man met getrokken wapens opgepakt, agenten vinden balletjespistool en mes

De politie heeft onlangs een man aangehouden die mogelijk een vuurwapen bij zich had. Toen agenten zijn auto doorzochten, bleek het om een balletjespistool te gaan. Ook werd een mes gevonden en in beslag genomen.