gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Twee coffeeshops dicht

Zowel Roots Corner aan de Spuiweg, als Marrakech aan de Voorstraat zijn vanaf zaterdag 4 juni gesloten.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
In beide gevallen verliep op deze datum de vergunning die de gemeente voor twee jaar afgeeft. Voor Roots Corner is de sluiting waarschijnlijk definitief, want de gemeente verleent de exploitant geen nieuwe vergunning. Bij onderzoek door BIBOB is gebleken dat er grond is voor verdenking van het plegen van strafbare feiten vanuit de coffeeshop. De eigenaar kan nog wel in beroep gaan als er geen nieuwe vergunning wordt verleend. De overlast die bezoekers van de shop veroorzaken is bij het nemen van een besluit hierover geen overweging.

Marrakech heeft gewoon niet op tijd een nieuwe vergunning aangevraagd, ondanks verzoeken vanuit de gemeente. Totdat hierover een besluit is genomen blijft ook deze coffeeshop dicht.

Lees ook

vrachtwagenbioscoop

Vrachtwagenbioscoop belicht femicide: 'Leer de signalen herkennen'

Een bijzondere verschijning deze dag op de Spuiboulevard in Dordrecht. Voor het Stadskantoor staat een vrachtwagenbioscoop, waarin een korte film en een expositie te zien zijn over femicide en signalen van geweld in relaties.

fotoberovingvrouwSLI

Bejaarde vrouw (81) op slinkse wijze bestolen van sieraden, dader jaar de cel in

Een bejaarde vrouw uit Sliedrecht is vorig jaar op een brutale manier beroofd van haar sieraden. De diefstal op klaarlichte dag en heeft grote gevolgen voor de dame, die niet meer alleen over straat mag lopen. “Zeer brutaal en geraffineerd”, aldus de rechtbank, die dader E.A. (31) één jaar celstraf oplegt.

Alpacajong

Feest op kinderboerderij: alpacajong Nacho is geboren

Alpacavrouwtje Flame is woensdagavond bevallen bij Kinderboerderij Papenhoeve in Papendrecht. Rond 19.15 uur werd jongetje Nacho geboren. Flame heeft de bevalling helemaal zelf gedaan en iedereen maakt het goed.

afvalzakken

Tegen afvaloverlast: 270 euro betalen als vuilnis onjuist wordt aangeboden

Wie vanaf deze maand afval verkeerd aanbiedt, kan in Dordrecht een flinke prent krijgen. Naast de opruimkosten van 160 euro zullen bewoners die hun afval onjuist plaatsen vanaf 1 juli ook een boete moeten betalen van 110 euro.

Netwerk 2

Tijd is geld: Ophalen bedrijfsafval logistieke puzzel vanwege brugsluiting

Duizenden klanten van afvalverwerker Netwerk gaan per maand tijdelijk meer betalen voor de inzameling van bedrijfsafval. Vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug heeft de afvalinzamelaar veel werk moeten verzetten om het werk door te kunnen laten gaan. “Onze eerste prioriteit was om de overlast voor onze klanten zo klein mogelijk te houden.”

11.07 03

FC Dordrecht onderuit in oefenduel van twee uur met Excelsior

FC Dordrecht heeft zaterdag de tweede oefennederlaag op rij geleden. Tegen provinciegenoot Excelsior bleek scoren, net als een week eerder tegen Feyenoord, een te grote opgave: 0-2.