gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Twee conductrices mishandeld

Een man uit Zwijndrecht heeft gisterochtend twee conductrices mishandeld. Dat gebeurde in een trein tussen Dordrecht en Rotterdam. 

Hedwig Krol |  | Aangepast op
De man(30) werd aangesproken, omdat hij zijn voeten op een bank voor hem had liggen. Hij zou daar agressief op hebben gereageerd. de man schreeuwde en sloeg de conductrice in haar gezicht. Ook een tweede conductrice, die door het lawaai gealarmeerd was, kreeg rake klappen. Medereizigers die te hulp schoten kregen op hun beurt een uithaal van de man.

Toen de politie hem wilde inrekenen, sloeg de man een politieman hard in het gezicht. Er kwam nog pepperspray aan te pas om de man, die zich hevig verzette, in de boeien te slaan. De man werd daarna overgebracht naar politiebureau Zuidplein in Rotterdam.

Lees ook

TALKSHOW ZORG

Talkshow over zorg en gezondheid op TV Dordrecht

Wat gebeurt er op het gebied van zorg en gezondheid in onze streek? Die vraag stond centraal tijdens de talkshow 'Aan tafel over zorg en gezondheid', die de komende dagen in drie delen is te zien op TV Dordrecht.

foto vierdaagse

VIERDAAGSE

Onweer zet streep door start Avondvierdaagse: 'We willen geen risico nemen'

De start van de Dordtse Avondvierdaagse wordt een dag uitgesteld. Vanaf de ochtend tot aan 21.00 uur dinsdagavond geldt voor heel ons land code geel: er wordt gewaarschuwd voor onweer en stevige regenbuien. Bij die buien zijn hagel en windstoten mogelijk.

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.

Nieuw project

Mannen veroordeeld voor beroven lachgasverkopers: ‘Bewuste samenwerking’

Drie mannen zijn onlangs veroordeeld voor de beroving op lachgasverkopers in Hardinxveld-Giessendam. Twee verdachten krijgen taakstraffen van 150 uur, een andere man moet alleen meebetalen aan de schadevergoeding aan de verkopers, tevens broers.

brandweerinbolnes

Woning compleet verwoest door grote brand, meerdere huizen ontruimd

In een woning aan de Pretoriusstraat in Ridderkerk-Bolnes is in de nacht van woensdag op donderdag brand uitgebroken. De vlammen hebben het huis compleet verwoest. Er is niemand gewond geraakt, de bewoners zijn opgevangen in een kerk in de buurt. Twee naastgelegen woningen zijn ook ontruimd.

foto opening escaperoom baggermuseum

Nieuwe aanwinst Baggermuseum: escaperoom vertelt verhaal uit de geschiedenis

Waar je in het Nationaal Baggermuseum al kunt genieten van kunst, modelbaggerschepen en een praktijktuin, is er sinds afgelopen woensdag een nieuw pronkstuk bij. Er is namelijk een escaperoom geopend. Bezoekers kunnen zich vanaf nu helemaal onderdompelen in het verhaal van Adriaan Volker.