Dordrecht, Netherlands

Twee conductrices mishandeld

Een man uit Zwijndrecht heeft gisterochtend twee conductrices mishandeld. Dat gebeurde in een trein tussen Dordrecht en Rotterdam. 
Hedwig Krol | 27 maart 2015 10:41 | Aangepast op 27 maart 2015 10:41
De man(30) werd aangesproken, omdat hij zijn voeten op een bank voor hem had liggen. Hij zou daar agressief op hebben gereageerd. de man schreeuwde en sloeg de conductrice in haar gezicht. Ook een tweede conductrice, die door het lawaai gealarmeerd was, kreeg rake klappen. Medereizigers die te hulp schoten kregen op hun beurt een uithaal van de man.

Toen de politie hem wilde inrekenen, sloeg de man een politieman hard in het gezicht. Er kwam nog pepperspray aan te pas om de man, die zich hevig verzette, in de boeien te slaan. De man werd daarna overgebracht naar politiebureau Zuidplein in Rotterdam.

Lees ook

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...