Dordrecht, Netherlands

Twee jaar cel voor steekpartij Marisstraat

Vierentwintig maanden cel, waarvan zes maanden voorwaardelijk, dat werd tegen de 26-jarige Stefan G. geëist voor het neersteken van zijn ex-stiefvader. De 64-jarige man werd in juli neergestoken in de Jacob Marisstraat.
Petra Scheurwater | 26 oktober 2016 12:21 | Aangepast op 26 oktober 2016 12:21
In de rechtbank vertelde Stefan volgens AD De Dordtenaar waarom hij samen met zijn 20-jarige zusje verhaal ging halen bij zijn ex-stiefvader. "Ik hou van mijn moeder. Ik ben in het verleden goed geweest met deze man, hij is ook mijn compagnon geweest. Maar hij viel haar nu al twee jaar lastig en het moest stoppen. Het is dramatisch als je al twee jaar geterroriseerd wordt zoals mijn moeder."

Stefan stak zijn ex-stiefvader twee keer in zijn borst na een woordenwisseling, waarbij hij ernstig gewond raakte. Samen met zijn zusje sloeg hij daarna op de vlucht, binnen twee dagen werden beide opgepakt.

Over twee weken volgt de uitspraak.

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Lees ook

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...

Plug en Kuijt balen van deling FC Dordrecht: te slordig én stuiterballenveld

Niet alleen bij Jong PSV, maar ook thuis tegen MVV vrijdag kwam FC Dordrecht niet verder dan een 1-1...

FC Dordrecht bij start vierde periode niet langs MVV: 1-1

Een teleurstellende start van het laatste reguliere competitiedeel voor FC Dordrecht. Aan een gezell...

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...

Tientallen huizen in deze wijk in raptempo opgeleverd: 'Haalbaar voor starters'

In een uitzonderlijk snel tempo van slechts acht maanden zijn veertien gloednieuwe woningen opgeleve...