Dordrecht, Netherlands

Twee jaar cel voor steekpartij Marisstraat

Vierentwintig maanden cel, waarvan zes maanden voorwaardelijk, dat werd tegen de 26-jarige Stefan G. geëist voor het neersteken van zijn ex-stiefvader. De 64-jarige man werd in juli neergestoken in de Jacob Marisstraat.
Petra Scheurwater | 26 oktober 2016 12:21 | Aangepast op 26 oktober 2016 12:21
In de rechtbank vertelde Stefan volgens AD De Dordtenaar waarom hij samen met zijn 20-jarige zusje verhaal ging halen bij zijn ex-stiefvader. "Ik hou van mijn moeder. Ik ben in het verleden goed geweest met deze man, hij is ook mijn compagnon geweest. Maar hij viel haar nu al twee jaar lastig en het moest stoppen. Het is dramatisch als je al twee jaar geterroriseerd wordt zoals mijn moeder."

Stefan stak zijn ex-stiefvader twee keer in zijn borst na een woordenwisseling, waarbij hij ernstig gewond raakte. Samen met zijn zusje sloeg hij daarna op de vlucht, binnen twee dagen werden beide opgepakt.

Over twee weken volgt de uitspraak.

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

FC Dordrecht terug op het veld: dertig spelers, nog geen nieuwe trainer

FC Dordrecht is maandag begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen....

Zien! Het oude postkantoor is terug in het centrum en zo ziet dat eruit

Uit het oog, maar niet uit het hart: én nu weer te zien. Het digitale 3D model van het oude postkant...

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...