Dordrecht, Netherlands

Twee jonge Dordtenaren aangehouden na telefoondiefstal Dalton Lyceum

De politie heeft dinsdag twee 19-jarige Dordtenaren aangehouden die in februari betrokken zijn geweest bij diefstal van 28 telefoons op het Dalton Lyceum. De zaak werd in mei behandeld in opsporingsprogramma Bureau Rijnmond. Een kijker herkende op de getoonde beelden een van de daders.
Corrado Francke | 13 juli 2021 16:02 | Aangepast op 13 juli 2021 16:02
Tientallen scholieren maakten in februari in de aula van het Dalton Lyceum een toets. Telefoons legden zij in een bak die bij de uitgang van de aula werd neergezet. Een onbekende man nam die bak mee. Een aantal telefoons werd teruggevonden, maar volgens de politie zijn veel apparaten tot op de dag van vandaag verdwenen.

17-jarige jongen

Voor de diefstal is al eerder een 17-jarige jongen aangehouden. Hij werd een dag na zijn aanhouding alweer naar huis gestuurd, maar blijft verdachte.

Vanaf het moment van de diefstal was al duidelijk dat meer personen betrokken waren bij de telefoondiefstal. De recherche zette het onderzoek voort en dat leidde via Bureau Rijnmond naar de aanhouding van de twee 19-jarigen.

foto: Bureau Rijnmond

Meest gelezen

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

Grootste bekernederlaag voor FC Dordrecht sinds 1978: 'Na vijf minuten stonden we al met 3-0 achter'

Hoe vaak krijg je als Dordtse profclub zeven doelpunten of meer tegen? Donderdagavond moest FC Dordr...

Verzetsstrijder Kappelhoff, die zijn dood vond in Dordtse bunker, herbegraven

Verzetsstrijder Cornelis Kappelhoff is donderdag herbegraven. De in 1920 geboren Dordtenaar nam acti...

Ad duikt in een halve eeuw De Hoop: ‘Niet langer alleen voor verslaafden’

Een gloednieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik dit keer naar het t...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Sylvia Landa

De Dordtse ondernemer, kunstenares en dj Sylvia Landa is zaterdagochtend te gast bij Studio De Witt....

Studio’s voor jongeren of toch zorgwoningen: onenigheid over woningbouw in Papendrecht

Twee grondeigenaren in Papendrecht zijn het niet eens over de ontwikkeling van woningen in het Van d...

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

De politie heeft herkenbare beelden naar buiten gebracht van een man die eind mei met een andere ver...