Dordrecht, Netherlands

Twee mannen aangehouden voor steekpartij

Een vader en zoon zijn aangehouden voor de steekpartij die zaterdagochtend op de Prinses Irenestraat plaatsvond. Zij meldden zich, op verzoek van de politie, zaterdagmiddag zelf bij de politie.
Petra Scheurwater | 4 april 2017 16:58 | Aangepast op 4 april 2017 16:58
De mannen kregen ruzie met een Dordtenaar van 32 jaar, die ruzie mondde uit in een steekpartij waarbij de man aan zijn hoofd gewond raakte.

Onderzoek van de recherche leidden naar een 46-jarige Dordtenaar en zijn 28-jarige zoon uit Delft. De vader is inmiddels vrijgelaten, maar blijft verdachte in het onderzoek. De reden van de ruzie is niet bekend.

Lees ook

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...

Bus strandt in Sliedrecht: ‘Rook, iedereen eruit!’

De passagiers uit bus 388 hadden hun vrijdagochtend vast anders voorgesteld. Uit het niets wordt de ...