Dordrecht, Netherlands

Twee mannen aangehouden voor steekpartij

Een vader en zoon zijn aangehouden voor de steekpartij die zaterdagochtend op de Prinses Irenestraat plaatsvond. Zij meldden zich, op verzoek van de politie, zaterdagmiddag zelf bij de politie.
Petra Scheurwater | 4 april 2017 16:58 | Aangepast op 4 april 2017 16:58
De mannen kregen ruzie met een Dordtenaar van 32 jaar, die ruzie mondde uit in een steekpartij waarbij de man aan zijn hoofd gewond raakte.

Onderzoek van de recherche leidden naar een 46-jarige Dordtenaar en zijn 28-jarige zoon uit Delft. De vader is inmiddels vrijgelaten, maar blijft verdachte in het onderzoek. De reden van de ruzie is niet bekend.

Lees ook

Henri (66) wordt gebeten door besmette vleermuis: 'Raak ze nooit aan'

Tijdens een werkdag als vrijwilliger bij het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen, krijgt Henri S...

Lijnbus en politieauto botsen in Alblasserdam

Een lijnbus is dinsdagochtend op een politieauto gebotst in Alblasserdam. Het ongeluk gebeurde rond ...

Kapotte ruit en zwartgeblakerde gevel na explosie

Bij een huis aan de Beinemastraat in de Dordtse wijk De Staart is in de nacht van maandag op dinsdag...

Dure fiets en iPhone buitgemaakt bij straatroof: halfjaar cel voor dader (29)

Een Zwijndrechter die in maart in zijn geboorte- en woonplaats een straatroof pleegde, moet van de r...

Waarop wel en niet bezuinigen? Inwoners denken mee over financiële keuzes Sliedrecht

Nederlandse gemeenten krijgen vanaf volgend jaar minder geld van het Rijk en dus moet er flink bezui...

Auto te water, maar bestuurder ontbreekt

Aan de Wilgenweg in Groot-Ammers is maandagmiddag een auto in het water aangetroffen. In het voertui...