Dordrecht, Netherlands

Twee ongelukken binnen een paar uur op kruising N3

Op het kruispunt van de N3 met de Laan van Europa zijn woensdag twee ongelukken gebeurd. Beide keren klapten twee auto’s op elkaar en vielen de verwondingen mee.
Corrado Francke | 13 augustus 2025 15:07 | Aangepast op 13 augustus 2025 15:07
De eerste botsing gebeurde in de ochtendspits en zorgde voor een file op de N3 richting de A16. Aan het begin van de middag ging het opnieuw mis. Mogelijk reed één van de automobilisten door rood door de felle zon achter het stoplicht.

Ambulancepersoneel heeft één van de inzittenden nagekeken, maar hoefde niemand mee te nemen naar het ziekenhuis. Beide betrokken auto’s raakten flink beschadigd en zijn weggesleept door een berger.

Lees ook

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...