gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Twee waarschuwingen voor horeca in coronatijd

b81fe529f331b66a4b21078bcbba2194

Sinds de opnening van de horeca en terassen op 1 juni, zijn er geen bekeuringen uitgedeeld aan horecagelegenheden die zich niet aan de coronaregels zouden houden. Wel zijn er twee waarschuwingen gegeven aan twee verschillende Dordtse cafés.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Kolff zegt in het wekelijkse persgesprek dat de horecaondernemers zijn aangesproken door handhavers over het feit dat bezoekers te dicht op elkaar stonden. Zo zouden ze ‘schouder aan schouder staan aan tafeltjes die buiten gezet waren,’ aldus Kolff.


De gemeente is bereid mee te denken met de horecaondernemers over het eventueel vergroten van een terras en andere mogelijkheden om de coronamaatregelen zo veel mogelijk te kunnen uitvoeren.


Kolff hoopt dat het de komende tijd mooi weer wordt voor de ondernemers, ‘Het is de afgelopen week wat minder weer geweest, mooi weer is belangrijk voor de terrassen doordat er binnen veel beperkingen zijn.”