gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Twee waarschuwingen voor horeca in coronatijd

b81fe529f331b66a4b21078bcbba2194

Sinds de opnening van de horeca en terassen op 1 juni, zijn er geen bekeuringen uitgedeeld aan horecagelegenheden die zich niet aan de coronaregels zouden houden. Wel zijn er twee waarschuwingen gegeven aan twee verschillende Dordtse cafés.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Kolff zegt in het wekelijkse persgesprek dat de horecaondernemers zijn aangesproken door handhavers over het feit dat bezoekers te dicht op elkaar stonden. Zo zouden ze ‘schouder aan schouder staan aan tafeltjes die buiten gezet waren,’ aldus Kolff.


De gemeente is bereid mee te denken met de horecaondernemers over het eventueel vergroten van een terras en andere mogelijkheden om de coronamaatregelen zo veel mogelijk te kunnen uitvoeren.


Kolff hoopt dat het de komende tijd mooi weer wordt voor de ondernemers, ‘Het is de afgelopen week wat minder weer geweest, mooi weer is belangrijk voor de terrassen doordat er binnen veel beperkingen zijn.”

Lees ook

foto vierdaagse

VIERDAAGSE

Onweer zet streep door start Avondvierdaagse: 'We willen geen risico nemen'

De start van de Dordtse Avondvierdaagse wordt een dag uitgesteld. Vanaf de ochtend tot aan 21.00 uur dinsdagavond geldt voor heel ons land code geel: er wordt gewaarschuwd voor onweer en stevige regenbuien. Bij die buien zijn hagel en windstoten mogelijk.

techniekfestival2

Techniekfestival lijkt vruchten af te werpen: meer jongeren kiezen voor opleiding in techniek

Terwijl het totale aantal leerlingen in Nederland afneemt, groeit de belangstelling voor technische opleidingen. Volgens de organisatie van het techniekfestival op het leerpark in Dordrecht laat dat zien dat het loont om kinderen al op jonge leeftijd kennis te laten maken met techniek.

Fakkelprotest Nieuw-Lekkerland

Opnieuw protest tegen mogelijk azc, demonstranten tonen tientallen fakkels

In Nieuw-Lekkerland is woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum (azc) in het dorp. Er werden meerdere toespraken gehouden, waarna de aanwezigen gezamenlijk zo’n zestig fakkels aanstoken. Het protest verliep rustig.

fotoo

Zonder fiets de trein in tijdens brugsluiting, wel zee aan deelfietsen: ‘830 in de regio’

Deelfietsen zo oranje als een sinaasappel: op steeds meer plekken in onze streek zijn ze te zien. Nu de maandenlange afsluiting van de Papendrechtsebrug nadert, schieten de tweewielers als paddenstoelen uit de grond. “Met je eigen fiets heb je meer zekerheid, maar de kans is heel groot dat je er een hebt.”

bigrivers

Zaterdag op TV Dordrecht: Compilatie Big Rivers 2025

Om al een beetje in de sfeer te komen van Big Rivers 2026 is deze zaterdag nog een keer de compilatie van vorig jaar te zien op TV Dordrecht.

Alpacajong

Feest op kinderboerderij: alpacajong Nacho is geboren

Alpacavrouwtje Flame is woensdagavond bevallen bij Kinderboerderij Papenhoeve in Papendrecht. Rond 19.15 uur werd jongetje Nacho geboren. Flame heeft de bevalling helemaal zelf gedaan en iedereen maakt het goed.