gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Twee waarschuwingen voor horeca in coronatijd

b81fe529f331b66a4b21078bcbba2194

Sinds de opnening van de horeca en terassen op 1 juni, zijn er geen bekeuringen uitgedeeld aan horecagelegenheden die zich niet aan de coronaregels zouden houden. Wel zijn er twee waarschuwingen gegeven aan twee verschillende Dordtse cafés.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Kolff zegt in het wekelijkse persgesprek dat de horecaondernemers zijn aangesproken door handhavers over het feit dat bezoekers te dicht op elkaar stonden. Zo zouden ze ‘schouder aan schouder staan aan tafeltjes die buiten gezet waren,’ aldus Kolff.


De gemeente is bereid mee te denken met de horecaondernemers over het eventueel vergroten van een terras en andere mogelijkheden om de coronamaatregelen zo veel mogelijk te kunnen uitvoeren.


Kolff hoopt dat het de komende tijd mooi weer wordt voor de ondernemers, ‘Het is de afgelopen week wat minder weer geweest, mooi weer is belangrijk voor de terrassen doordat er binnen veel beperkingen zijn.”

Lees ook

PSX_20261028_200553

Automobilist rijdt onder invloed tegen boom

Aan de Peppelweg in Groot-Ammers is woensdagavond een auto tegen een boom gebotst. De bestuurder bleek na tests onder invloed te zijn van alcohol. Hij is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis.

zwijndrechtsebrug

Zwijndrechtsebrug avond en nacht dicht

De Zwijndrechtsebrug is komende maandagavond en -nacht afgesloten. Rijkswaterstaat voert testwerkzaamheden uit aan het beweegbare deel van de brug tussen Dordrecht en Zwijndrecht.

foto website veiligheidsoefening

Let op: bij station Dordrecht staat het woensdag vol met hulpdiensten en hoor je knallen

Voor wie woensdag ineens heel veel hulpdiensten zie bij station Dordrecht, geen paniek. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid gaat van 11.00 uur tot 14.00 uur een veiligheidsoefening doen. Tijdens de oefening trainen de betrokken organisaties hun samenwerking bij heftige incidenten.

PSX_20261022_083804

SGP stelt vragen over blokkade Fokker, burgemeester reageert

De SGP in Papendrecht wil opheldering over de blokkade van vliegtuigbouwer Fokker door tientallen pro-Palestijnse activisten op donderdag. De partij heeft schriftelijke vragen gesteld over de politie-inzet, mogelijke vervolging van actievoerders en de afhandeling van eerdere acties bij het bedrijf.

bus streekbus Qbuzz

Let op: woensdag rijden de meeste bussen in onze streek niet

Mensen die normaal gesproken met de bus van Qbuzz van A naar B reizen, hebben woensdag een kleine kans dat de bus ook rijdt. Vakbonden CNV en FNV organiseren een landelijke ov-staking in het streekvervoer en buschauffeurs bepalen zelf in hoeverre ze hier aan meedoen.

gondelvaart prijsuitreiking

Nek-aan-nekrace om publieksprijs Gondelvaart: verschil van slechts 2 stemmen

In een bomvol Café Olt Ghiessen is bekend gemaakt wie de publieksprijs van de Gondelvaart 2026 in Giessen-Oudekerk heeft gewonnen. Met slechts twee stemmen verschil werd ‘Nacht op het water’ de prijswinnaar bij de grote boten. Bij de kleine boten zijn ‘De Hekkies op safari’ degenen met de meeste stemmen.