gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Twee waarschuwingen voor horeca in coronatijd

b81fe529f331b66a4b21078bcbba2194

Sinds de opnening van de horeca en terassen op 1 juni, zijn er geen bekeuringen uitgedeeld aan horecagelegenheden die zich niet aan de coronaregels zouden houden. Wel zijn er twee waarschuwingen gegeven aan twee verschillende Dordtse cafés.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Kolff zegt in het wekelijkse persgesprek dat de horecaondernemers zijn aangesproken door handhavers over het feit dat bezoekers te dicht op elkaar stonden. Zo zouden ze ‘schouder aan schouder staan aan tafeltjes die buiten gezet waren,’ aldus Kolff.


De gemeente is bereid mee te denken met de horecaondernemers over het eventueel vergroten van een terras en andere mogelijkheden om de coronamaatregelen zo veel mogelijk te kunnen uitvoeren.


Kolff hoopt dat het de komende tijd mooi weer wordt voor de ondernemers, ‘Het is de afgelopen week wat minder weer geweest, mooi weer is belangrijk voor de terrassen doordat er binnen veel beperkingen zijn.”

Lees ook

20260903192557

Vrouw (28) raakt ernstig gewond bij ongeluk op snelweg, slachtoffer gereanimeerd

Bij een ongeluk op de A16 richting Breda is donderdagavond een 28-jarige vrouw ernstig gewond geraakt. Zij stond naast haar auto met pech op de vluchtstrook, toen een andere auto op haar auto inreed.

IMG_4183

Werkzaamheden Spuiboulevard bij Stadskantoor van start

De werkzaamheden aan de Spuiboulevard bij het Stadskantoor in Dordrecht zijn gestart. De gemeente legt een tijdelijke rijbaan aan en het voetpad langs het water wordt verlengd. Daarmee wordt het gebied klaargemaakt voor de verdere ontwikkeling van de nieuwe stadsbuurt.

azcfoto

Hakenkruizen en anti-azc-leuzen in Dordrecht, gemeente doet aangifte

Op zeven plekken in Dordrecht zijn afgelopen week anti-azc-leuzen, hakenkruizen en bedreigende teksten verschenen. De gemeente spreekt er schande van en doet aangifte van vernieling. “Ik vind het een beetje laf”, reageert wethouder Marc Merx.

parkeergaragevisstraat

Parkeergarage Visstraat nog maanden dicht, eind 2026 meer duidelijkheid

De parkeergarage Visstraat in het centrum van Dordrecht blijft nog zeker een aantal maanden dicht. De gemeente wacht nog op een definitief rapport van het onderzoek naar de technische staat van de parkeergarage, dat dit najaar wordt verwacht. Daarna moeten concrete maatregelen worden genomen.

fietspadpolitie

Tientallen bekeuringen uitgedeeld bij pont voor niet gebruiken fietspad

De politie heeft in een paar dagen tijd tachtig bekeuringen uitgedeeld bij verkeerscontroles op de Kerkeplaat in Dordrecht. Fietsers, snorfietsers en bromfietsers werden voornamelijk op de bon geslingerd voor het niet gebruiken van het verplichte fietspad.

arkelrechtbank

Syrische terreurverdachte Ayham A. (41) uit Arkel: 'Ik was geen IS-strijder'

Een 41-jarige man uit Syrië, die begin 2023 werd opgepakt in Arkel, zegt dat hij geen leidinggevende rol heeft gehad binnen de terreurorganisatie IS. Volgens Ayham A. is er sprake van een persoonsverwisseling. Hij betoogde dat maandag, op de eerste dag van de rechtszaak tegen hem.