gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Twee waarschuwingen voor horeca in coronatijd

b81fe529f331b66a4b21078bcbba2194.jpg

Sinds de opnening van de horeca en terassen op 1 juni, zijn er geen bekeuringen uitgedeeld aan horecagelegenheden die zich niet aan de coronaregels zouden houden. Wel zijn er twee waarschuwingen gegeven aan twee verschillende Dordtse cafés.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Kolff zegt in het wekelijkse persgesprek dat de horecaondernemers zijn aangesproken door handhavers over het feit dat bezoekers te dicht op elkaar stonden. Zo zouden ze ‘schouder aan schouder staan aan tafeltjes die buiten gezet waren,’ aldus Kolff.


De gemeente is bereid mee te denken met de horecaondernemers over het eventueel vergroten van een terras en andere mogelijkheden om de coronamaatregelen zo veel mogelijk te kunnen uitvoeren.


Kolff hoopt dat het de komende tijd mooi weer wordt voor de ondernemers, ‘Het is de afgelopen week wat minder weer geweest, mooi weer is belangrijk voor de terrassen doordat er binnen veel beperkingen zijn.”

Lees ook

Plucheplakkers

De Plucheplakkers blikken terug op het seizoen van FC Dordrecht

FC Dordrecht is klaar voor dit seizoen. De mannen van trainer Dirk Kuyt eindigen als de nummer tien van de Keuken Kampioen Divisie. Voor het eerst sinds twee seizoenen spelen De Schapenkoppen geen nacompetitie. Daarom beschouwen De Plucheplakkers het Dordtse voetbaljaar na.

archieffotopolitie.png

Explosie in hal zwembad: twee tieners (13 en 15) aangehouden

De politie heeft twee tieners opgepakt voor een explosie in de entreehal van zwembad de Fakkel in Ridderkerk. Het gaat om twee Rotterdammers van 15 en 13 jaar oud.

adadriaans-siren-5006181.jpg

Schrik in de regio: sirenes getest op 4 mei en dat is niet de bedoeling

Waar we normaal niet opkijken van sirenes op de eerste maandag van de maand, was dat vandaag wel anders. Op 4 mei, de dag van Dodenherdenking, worden de sirenes nooit getest. Toch loeiden ze deze maandag door de regio.

IMG_6740.jpg

Bewegende voorstelling over Tweede Wereldoorlog in dit park: ‘Best een uitdaging’

Op de plek waar in 1940 Duitse parachutisten landden, vertellen jonge theatermakers in een beweeglijke voorstelling hun verhaal. Op 4 en 5 mei is in het Dordtse Weizigtpark ‘Scherpe Sporen’ te zien, een optreden waarin de Tweede Wereldoorlog centraal staat.

PSX_20260504_080936.jpg

Fiets klem onder bedrijfsbus na aanrijding in Krispijn

Een fietser is maandagochtend in botsing gekomen met de bestuurder van een bedrijfsbusje in Dordrecht. De vrouw die werd aangereden is ter plekke nagekeken door ambulancepersoneel.

PSX_20260504_080530.jpg

Accu van fatbike in brand in kelderbox

In Zwijndrecht is maandagochtend korte tijd brand geweest in een kelderbox van een portiekflat. Volgens een brandweerwoordvoerder gaat het om een accu van een fatbike.