Dordrecht, Netherlands

Twee werkschepen gezonken na aanvaring in Dordtse haven

Een binnenvaartschip in Dordrecht is vrijdagmiddag in botsing gekomen met twee werkschepen, die afgemeerd lagen aan een steiger in de Eerste Merwedehaven. Beide boten en de steiger zijn gezonken.
Robert van Loon | 10 november 2018 12:33 | Aangepast op 10 november 2018 12:33
Hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren, is niet duidelijk. De politie doet onderzoek. Er zijn geen gewonden gevallen, meldt een woordvoerder van Rijkswaterstaat.

Rond de plek van de aanvaring zijn uit voorzorg schermen neergelegd, zodat olie uit de gezonken schepen niet kan lekken naar de rest van de haven. De schepen worden zaterdag bij daglicht geborgen.

Lees ook

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Eerste winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht deze transferperiode. De 23-jarige verdedige...

Geen code oranje in onze streek, maar wat dan wel?

Het is code oranje in drie provincies vanwege het winterweer: Friesland, Groningen en Drenthe. Maar ...

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...