Dordrecht, Netherlands

Twee werkschepen gezonken na aanvaring in Dordtse haven

Een binnenvaartschip in Dordrecht is vrijdagmiddag in botsing gekomen met twee werkschepen, die afgemeerd lagen aan een steiger in de Eerste Merwedehaven. Beide boten en de steiger zijn gezonken.
Robert van Loon | 10 november 2018 12:33 | Aangepast op 10 november 2018 12:33
Hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren, is niet duidelijk. De politie doet onderzoek. Er zijn geen gewonden gevallen, meldt een woordvoerder van Rijkswaterstaat.

Rond de plek van de aanvaring zijn uit voorzorg schermen neergelegd, zodat olie uit de gezonken schepen niet kan lekken naar de rest van de haven. De schepen worden zaterdag bij daglicht geborgen.

Lees ook

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...

Uitgeputte koe krijgt stroomstoten, Veehandelaar sleept haar weg met touw

Een veehandelaar uit Oud-Alblas claimde op zijn website dat de dierenliefde hem met de paplepel was ...

Gaat dit beeldmerk Dordrecht écht op de kaart zetten? 'Het lijkt op Google'

Dordrecht heeft een nieuw beeldmerk én een nieuwe slogan. De leus 'Het begint in Dordrecht’ moet de ...

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

De twee wethouders die namens GroenLinks in het Dordtse gemeentebestuur zitten keren na de verkiezin...