Staatsbosbeheer en de politie hebben weer twee wietkwekerijen gevonden in de Biesbosch.
Corrado Francke | 23 september 2026 17:00
Redactie Streekomroep | 2 oktober 2026 12:00
Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 30 september 2026 17:15
In een huis in Zwijndrecht heeft woensdagmiddag brand in een meterkast gewoed. Bewoners voorkwamen verspreiding van de brand door de meterkast dicht te doen.
Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Dordrecht. Toen de brandweer arriveerde, sloegen de vlammen uit het voertuig.
In Wielwijk is het initiatief Dordt West Werkt van start gegaan. In aanwezigheid van minister Thierry Aartsen (VVD) van Werk en Participatie werd een lint doorgeknipt. Dordt West Werkt ondersteunt bewoners in hun ontwikkeling naar werk en meedoen in de samenleving.
Een auto is afgelopen weekend zwaar beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval in Hardinxveld-Giessendam. De politie trof bij de auto twee mannen aan die onder invloed waren van alcohol, maar beiden verklaarden niet te hebben gereden.
De ov-staking van woensdag is niet zonder reden. Vakbonden FNV en CNV voeren actie tegen het kabinetsbeleid op het gebied van sociale zekerheid. Voor buschauffeur Natasja Nieuwendorp-Batenburg uit Dordrecht is dat heel belangrijk, en dus staakt ze mee.
Overbodige fietspaaltjes die op onoverzichtelijke en vooral onveilige plekken staan. Het is een doorn in het oog van de Fietsersbond Drechtsteden. De paaltjes moeten auto’s weren op plekken waar alleen fietsers moeten komen, maar zijn voor diezelfde fietsers vaak een gevaarlijke hindernis. De landelijke paaltjescheckdag op 19 september moet daar verandering in brengen.