gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Twee winnaars bij Dordtse Puienprijs 2017

De Dordtse Puienprijs is uitgegaan naar het pand op de Voorstraat 273. Gisteren was de uitreiking, in het kader van het 125-jarig jubileum van Vereniging Oud-Dordrecht. De Publieksprijs ging uit naar de Vriesestraat 38-40-42.

Vera Willers |  | Aangepast op
Dit is de eerste keer dat de Dordtse Puienprijs werd uitgereikt en het is de bedoeling dat deze om het jaar wordt uitgereikt. De Vereniging Oud-Dordrecht heeft deze prijs in het leven geroepen ter gelegenheid van hun 125-jarig jubileum. De vereniging moet onder meer het historische stadsbeeld beschermen.

De prijs is een beloning voor een geslaagde gevelrestauratie van een pand in de historische binnenstad. Het doel van de Puienprijs is het ondersteunen van de verbetering van het stadsaanzicht. Deze eerste keer ging het om panden uit de categorie 'bedrijfspanden gerestaureerd'.

Naast de Dordtse Puienprijs werd ook de Publieksprijs uitgereikt. Mensen konden van 25 augustus tot en met 10 oktober 2017 hun stem uitbrengen via de website van de Dordtse Puienprijs. De eigenaren van de winnende panden mochten de prijzen in ontvangst nemen.

Lees ook

businkgoed

Bed in brand op tweede etage van flat, bewoner nagekeken

In een flat aan de Dordtse Troelstraweg heeft maandagmiddag brand gewoed. Volgens een brandweerwoordvoerder stond in een appartement op de tweede etage een bed in brand.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Eerder afgelaste Zoomer Wantijrun kent nieuwe datum: nu in de ochtend

De Zoomer Wantijrun gaat dit jaar alsnog door. Eigenlijk zou het Dordtse hardloopevenement op 24 juni plaatsvinden, maar vanwege de hitte kon het toen niet doorgaan. De nieuwe datum is 20 september.

IMG_9316

Maandenlange megaklus aan brug begint nu écht: 'Er komt veel hinder'

Iedereen heeft er maandenlang op kunnen voorbereiden, maar vrijdagavond is het echt zover: vanaf 23.00 uur gaat de Papendrechtsebrug voor zo'n negen maanden dicht. "Het gaat veel hinder veroorzaken voor de hele regio", waarschuwt Rijkswaterstaat.

mobiliteitsadviseur

Fiets van de zaak en gratis ov: dit kunnen bedrijven doen om bereikbaar te blijven

Hoe blijf je als bedrijf of instelling bereikbaar voor personeel en klanten, nu de Papendrechtsebrug dicht is? Wie worstelt met die vraag, kan een beroep doen op onder meer Lisette Zwartkruis. Namens Zuid-Holland Bereikbaar denkt zij als mobiliteistadviseur mee over oplossingen. “Bedrijven hebben hele andere dingen aan hun hoofd.”

Point Blur_Aug052026_153914

Harde klap op Hastingsweg, drie mensen naar het ziekenhuis

Drie mensen zijn woensdag gewond geraakt bij een aanrijding op de Hastingsweg in Dordrecht. De botsing gebeurde even na drieën.

IMG_2526

Storing aan slagbomen zorgt voor dichte A15 en lange file

Flinke problemen op de A15 tussen Gorinchem en Rotterdam deze woensdagochtend. De weg was 's nachts dicht vanwege werkzaamheden en had rond 05.00 uur weer open moeten gaan, maar dat kon niet door een storing bij de slagbomen van de Noordtunnel. Daardoor was de weg vanaf Papendrecht dicht en dat zorgde voor vertraging. Inmiddels is de weg weer open.