gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Twee woningen gesloten na drugsvondsten in Zwijndrecht

e473049eb859ac4bc8143265b9ac8890

De Zwijndrechtse burgemeester Leon Anink heeft twee woningen in zijn stad voor drie maanden laten sluiten. Het gaat om een pand aan Jeroen Boschlaan en een huis aan de Zonnebloemstraat. In beide gevallen werden drugs aangetroffen.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
In de woning aan de Jeroen Boschlaan werd een hennepkwekerij met daarin 270 planten aangetroffen. De kwekerij zag er volgens de gemeente "professioneel" uit. Zowel de gebruikte stroom als het water werden illegaal afgetapt. De woning is vanaf donderdag 28 november 2024 verzegeld en blijft voor drie maanden gesloten.

In het huis aan de Zonnebloemstraat werd een forse hoeveelheid 'edibles' gevonden. In deze eetwaren, denk daarbij aan snoep en lolly's, worden harddrugs verwerkt. Verder wezen "omstandigheden" er volgens de gemeente op dat de woning een rol speelt binnen het drugscircuit. Het pand is sinds maandag 2 december 2024 gesloten. Ook deze sluiting duurt drie maanden.

Lees ook

PSX_20260805_075056

Drugsactie op bedrijventerrein, zwaarbewapende politie bewaakt pand

Zwaarbewapende eenheden bewaken woensdagochtend de voor- en achterkant van een pand op een Dordts en Zwijndrechts industrieterrein. Volgens een politiewoordvoerder heeft dit te maken met een drugsactie.

dji_fly_20251203_124222_556_1764762214256_photo_optimized (1)

Zonsverduistering in trek: geen kaartjes meer te koop voor speciale avond bij de sterrenwacht

De speciale publieksavond die de Dordtse sterrenwacht Mercurius organiseert vanwege een gedeeltelijke zonsverduistering en de jaarlijkse Perseïden-meteorenregen, is al helemaal volgeboekt. Het evenement op 12 augustus heeft met ruim driehonderd aanmeldingen de maximale capaciteit bereikt, zo laat de sterrenwacht weten.

IMG-20260811-WA0029

Brand bij geluidswal langs A16, meerdere rijstroken tijdelijk dicht

De begroeiing van een geluidswal langs de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht heeft dinsdagavond in brand gestaan. Meerdere rijstroken richting Ridderkerk gingen tijdelijk dicht zodat de brandweer het vuur kon blussen.

rechtbankdordrecht

Gedetineerde krijgt rapverbod in de gevangenis: ‘Bent u echt zo slecht?’

Pascal kent het gevangeniswezen door en door. Een draaideurcrimineel met een strafblad van 40 pagina’s. Hij probeert er wat van te maken in de cel met zijn grote hobby: rappen. Niet tot ieders plezier.

rb

Maximale taakstraf voor man (22) die explosie veroorzaakte bij huis dorpsgenoot

Een man uit Groot-Ammers is onlangs veroordeeld tot een maximale taakstraf van 240 uur. De rechtbank houdt hem verantwoordelijk voor een explosie voor de deur van mede-dorpelingen, met als doel hen schrik aan te jagen.

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.