gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Twee woningen gesloten na drugsvondsten in Zwijndrecht

e473049eb859ac4bc8143265b9ac8890

De Zwijndrechtse burgemeester Leon Anink heeft twee woningen in zijn stad voor drie maanden laten sluiten. Het gaat om een pand aan Jeroen Boschlaan en een huis aan de Zonnebloemstraat. In beide gevallen werden drugs aangetroffen.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
In de woning aan de Jeroen Boschlaan werd een hennepkwekerij met daarin 270 planten aangetroffen. De kwekerij zag er volgens de gemeente "professioneel" uit. Zowel de gebruikte stroom als het water werden illegaal afgetapt. De woning is vanaf donderdag 28 november 2024 verzegeld en blijft voor drie maanden gesloten.

In het huis aan de Zonnebloemstraat werd een forse hoeveelheid 'edibles' gevonden. In deze eetwaren, denk daarbij aan snoep en lolly's, worden harddrugs verwerkt. Verder wezen "omstandigheden" er volgens de gemeente op dat de woning een rol speelt binnen het drugscircuit. Het pand is sinds maandag 2 december 2024 gesloten. Ook deze sluiting duurt drie maanden.

Lees ook

foto brand pap

Ali (84) moet urenlang huis uit door grote brand: ‘Er kwam gitzwarte rook omhoog’

“Gitzwarte rook kwam omhoog, een flinke fik was het.” De 84-jarige Ali van der Wal uit Papendrecht moest dit weekend halsoverkop haar huis uit vanwege een vuurzee bij meerdere bedrijven. Twee dagen later liggen de brandresten nog in haar tuin. “Bang ben ik niet geweest, ik ben nogal nuchter.”

vrachtwagena27

Bizarre situatie op Merwedebrug: vrachtwagen rijdt op fietspad naar de overkant

Je denkt dat je alles inmiddels wel hebt meegemaakt rond de Merwedebrug op de A27 bij Gorinchem. Maar het kan blijkbaar nog gekker, meldt Rijnmond. Terwijl zware vrachtwagens vanwege de slechte staat van de brug niet meer over de rijbaan mogen, rijdt er nu doodleuk een vrachtwagen over het fietspad.

ouwejonges

'Ouwe Jonges' zijn weer terug

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondagmiddag in sneltreinvaart het nieuws van de afgelopen zomer besproken. Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom waren er een paar maandjes tussenuit, maar pakken hun maandelijkse terugblik weer op met serieuze beschouwingen en een knipoog.

Foto website 2

Sloopauto’s en bierkratten in je tuin: vrienden verrassen stel op trouwdag

Een niet alledaags gezicht voor de woning van Lou en Wil aan de Plantageweg in Alblasserdam. Het stel trouwt deze donderdag en alle voorbijgangers zullen dat weten ook: de voortuin van het liefdeskoppel staat vol met sloopauto’s, verkeersborden en bierkratten.

fotovandriel

Man (56) aangehouden voor online bedreigen burgemeester

Er is opnieuw een man aangehouden voor het online bedreigen van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel. Hij moet een boete van 1300 euro betalen.

PSX_20261028_200553

Automobilist rijdt onder invloed tegen boom

Aan de Peppelweg in Groot-Ammers is woensdagavond een auto tegen een boom gebotst. De bestuurder bleek na tests onder invloed te zijn van alcohol. Hij is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis.