Dordrecht, Netherlands

Tweede Dordtse Rommelroute een succes

Na maanden van afgelastingen, heeft de gemeente Dordrecht toestemming gegeven voor een evenement dat wél door mag gaan in coronatijd.
Fokko van der Straaten | 20 september 2020 17:38 | Aangepast op 20 september 2020 17:38
Zondag kon er langs meer dan 200 kraampjes geslenterd en gekocht worden bij de Dordtse Rommelroute.

“De Dordtse rommelroute is de gelegenheid om je overbodige spullen te verkopen en om bewoners met elkaar in contact te brengen”, vertelt initiatiefneemster Bianca Drexhage. “We merken dat buren elkaar door de rommelroute beter hebben leren kennen. Aan de ene kant is het mooi om op te ruimen, aan de andere kant leer je mensen kennen.”

Meer dan tweehonder inschrijvingen

“Vorig jaar waren er 136 deelnemers. Nu hebben we door corona niet zoveel reclame gemaakt, maar hebben we toch 212 inschrijvingen binnen gekregen", aldus mede organisator Marissa Dornscheidt. 

Meest gelezen

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Dertig kinderen met mogelijkheden genieten van schaatsplezier op Dordtse ijsbaan

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 20 dec 2025 17:00

Lees ook

Woede en verdriet na vrijspraak koffermoord: 'Het recht zou moeten zegevieren'

Nabestaanden van Manuel Alvarez hebben woedend gereageerd op de beslissing van het Haagse gerechtsho...

Het Jaar van Nanning Mol: 'Ik scoorde geen punten bij een paardenfan'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Nanni...

Het wordt koud! Koudste kerst in 15 jaar op komst

Op kerstavond valt de vorst binnen en volgt misschien wel de koudste kerst in de afgelopen 15 jaar, ...

Hakenkruis geschilderd op regenboog-zebrapad Leerpark

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is maandag beklad. Er was met zwarte verf onder ...

Brand in machinekamer van binnenvaartschip

Op een binnenvaartschip aan de Lekdijk in Nieuw-Lekkerland heeft dinsdagochtend brand gewoed. Het vu...

Ramen vernield en beklad, hoofdkantoor Fokker opnieuw doelwit

Het hoofdkantoor van Fokker Aerospace in Papendrecht is beklad en ruiten zijn vernield. In de nacht ...