Dordrecht, Netherlands

Tweede Fortius Merwelandencross

Een sportieve loop door de mooie natuur van de Merwelanden: dat is wat de tweede Fortius Merwelandencross op zaterdag 20 januari te bieden heeft.
Gert van der Steen | 15 januari 2018 13:41 | Aangepast op 15 januari 2018 13:41
Het parcours ligt rond de zwemvijver in de Merwelanden en kan helemaal op spikes worden gelopen. Er zijn afstanden van ruim één kilometer voor de pupillen tot 8,2 km voor de junior jongens en de senioren/masters.

Starttijd voor de kleintjes vanaf 11.00 uur, de lange cross start om 13.00 uur. Inschrijven kan op www.fortiusdrechtsteden.nl tot 17 januari, maar ook tot 30 minuten voor de start bij het parcours. Op deze website is ook alle verdere informatie te vinden.

Er zijn géén kleedruimtes of douches beschikbaar.

Lees ook

Vastgelijmde liftknoppen hersteld, ProRail kijkt of camera's een optie zijn

De vernielde stationsliften op Dordrecht Zuid zijn weer gerepareerd. Dat laat ProRail woensdag weten...

School haalt met speciale kerstmarkt 3000 euro op voor goed doel

Een kerstmarkt op school. Niet alleen sfeervol voor alle leerlingen, maar vooral ook met een special...

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...