Dordrecht, Netherlands

Tweede Fortius Merwelandencross

Een sportieve loop door de mooie natuur van de Merwelanden: dat is wat de tweede Fortius Merwelandencross op zaterdag 20 januari te bieden heeft.
Gert van der Steen | 15 januari 2018 13:41 | Aangepast op 15 januari 2018 13:41
Het parcours ligt rond de zwemvijver in de Merwelanden en kan helemaal op spikes worden gelopen. Er zijn afstanden van ruim één kilometer voor de pupillen tot 8,2 km voor de junior jongens en de senioren/masters.

Starttijd voor de kleintjes vanaf 11.00 uur, de lange cross start om 13.00 uur. Inschrijven kan op www.fortiusdrechtsteden.nl tot 17 januari, maar ook tot 30 minuten voor de start bij het parcours. Op deze website is ook alle verdere informatie te vinden.

Er zijn géén kleedruimtes of douches beschikbaar.

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...

Let op: plaatselijk dichte mist

Het KNMI waarschuwt vrijdagochtend voor dichte mist in het westen van het land. Verkeer kan hier hin...