gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tweede Kamerlid luistert naar zorgervaring regio

Tweede Kamerlid Corinne Ellemeet (GroenLinks) heeft vandaag geïnventariseerd hoe de de zorgtaken in de regio worden uitgevoerd. Haar bevindingen gebruikt ze tijdens de begrotingsbehandeling in Den Haag.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Ellemeet was naar Dordrecht gekomen op uitnodiging van de Dordtse afdeling van GroenLinks. In het Waterwiel aan het Admiraalsplein sprak ze met professionals uit de zorg, mantelzorgers en cliënten en patiënten.

Er wordt nog steeds veel geklaagd over de decentralisatie van de zorg. Directeur van de Boba Autisme Groep Robert Snel zegt dat het niet alleen een kwestie van geld is. Organisaties zouden beter met elkaar moeten samenwerken. Volgens hem is daar aansturing vanuit Den Haag voor nodig, want onderling zouden de zorginstellingen dat niet voor elkaar krijgen.

Ellermaat gaat haar bevindingen voorleggen aan de minister tijdens de begrotingsbehandeling die over twee weken plaatsvindt.

Lees ook

Molen Achtkante artikeltumb

3D-spel ‘Waar is de molenaar’ valt in de prijzen bij Molenprijs 2026

De Molenstichting SIMAV heeft 4.051 euro gewonnen met de VriendenLoterij Molenprijs 2026. Met hun 3D-spel ‘Waar is de Molenaar’ hoopt de stichting kinderen enthousiast te maken voor het ambacht van molenaar. Met het geldbedrag willen zij het spel op meerdere plekken uitzetten.

PSX_20261025_023824

Schade aan ruit na explosie bij rijtjeshuis in Zwijndrecht

Bij een woning in Zwijndrecht is in de nacht van zaterdag op zondag een explosie geweest. Er ontplofte iets bij de voordeur. Daardoor sneuvelde een ruit. Niemand raakte gewond.

nk20261102NKS01516

FC Dordrecht komt na dramatische start net tekort tegen tien man van Jong Utrecht

FC Dordrecht heeft de belangrijke wedstrijd onderin de Keuken Kampioen Divisie tegen Jong FC Utrecht met 3-2 verloren. De Schapekoppen keken op Sportcomplex Zoudenbalch al binnen twintig minuten tegen een 3-0 achterstand aan. Dankzij twee doelpunten van Robin van Asten en een rode kaart voor de thuisploeg werd het nog spannend, maar de gelijkmaker bleef uit.

IMG_7482

Automobilisten opgelet: nachtafsluitingen N3 op komst komende week

Verschillende delen van de N3 zijn komende donderdag- of vrijdagnacht dicht. Het gaat om stukken weg aan zowel de Dordtse als Papendrechtse kant.

PSX_20261024_145756

Brand in keuken door pannetje op het vuur, bewoner nagekeken

In een huis aan de Nicolaasstraat in Dordrecht is rond 14.10 uur brand uitgebroken in de keuken. Een pannetje dat op het vuur stond, zorgde voor rookontwikkeling.

8962698e-c059-33fd-9041-41a6f34e427d

Acht kleine katjes gedumpt in wasmand langs drukke weg

Acht kittens in een wasmand langs een drukke weg. Het is niet bepaald de ideale plek voor jonge diertjes. Vrijdagochtend ontdekte een vrouw de mand langs de Parallelweg in Hardinxveld-Giessendam en schakelde de dierenambulance in.