Dordrecht, Netherlands

Tweede leven voor afgekeurde geboorteschapen

Geboorteschaapjes met ogen die los kunnen gaan of een vacht die los laat, die zijn niet geschikt voor Dordtse baby's. Zo'n 1400 schaapjes konden niet bij de geboorteaangifte meegegeven worden, maar verdienden van de gemeente een tweede kans. Zij zijn nu te zien in een tentoonstelling.
Petra Scheurwater | 16 november 2017 12:57 | Aangepast op 16 november 2017 12:57
In januari riep de gemeente op om ideeën in te sturen om de afgekeurde schapen een nieuwe bestemming te geven. Uit ruim 200 inzendingen koos de gemeente de beste ideeën, die nu te zien zijn in de Stadswinkel.

Daar zijn onder andere de resultaten te zien van twee kinderworkshops bij ToBe waar 60 schaapjes zijn versierd. Die tentoonstelling is tot 1 december te bezoeken tijdens de openingstijden van de Stadswinkel.

Lees ook

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...

Wie wordt collega van Jessie? Ziekenhuis hoopt via speciale markt op nieuw zorgtalent

Met je gezicht op een campagneposter in een bushokje. Zo hangt Jessie Blom, assistent in de operatie...

Werkzaamheden aan spoorbrug zeven weken eerder klaar

De herstelwerkzaamheden aan de HSL-brug over het Hollandsch Diep zijn afgerond. Sinds november werd ...

Gemeenten gaan 'onzichtbare' daklozen tellen: 'Beter zicht nodig op groeiend probleem'

De negen gemeenten in deze streek gaan dit jaar meedoen aan een grote telling van dak- en thuislozen...