Dordrecht, Netherlands

Tweede leven voor afgekeurde geboorteschapen

Geboorteschaapjes met ogen die los kunnen gaan of een vacht die los laat, die zijn niet geschikt voor Dordtse baby's. Zo'n 1400 schaapjes konden niet bij de geboorteaangifte meegegeven worden, maar verdienden van de gemeente een tweede kans. Zij zijn nu te zien in een tentoonstelling.
Petra Scheurwater | 16 november 2017 12:57 | Aangepast op 16 november 2017 12:57
In januari riep de gemeente op om ideeën in te sturen om de afgekeurde schapen een nieuwe bestemming te geven. Uit ruim 200 inzendingen koos de gemeente de beste ideeën, die nu te zien zijn in de Stadswinkel.

Daar zijn onder andere de resultaten te zien van twee kinderworkshops bij ToBe waar 60 schaapjes zijn versierd. Die tentoonstelling is tot 1 december te bezoeken tijdens de openingstijden van de Stadswinkel.

Lees ook

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...