Dordrecht, Netherlands

Tweede lustrum Leerpark Dictee

Voor de tiende keer vindt vanavond het Groot Leerpark Dictee plaats. Ook dit jaar gaat het om een invuldictee, om schrijfkramp bij de deelnemers te voorkomen.
Gert van der Steen | 22 maart 2018 10:29 | Aangepast op 22 maart 2018 10:29
De schrijver is deze keer weer docent Nederlands Kees de Zwart, die ook ooit de eerste aflevering schreef. Over de inhoud van het dictee zegt hij: “Taal is levend, een spiegel van de tijd en altijd in beweging”. Het onderwerp zal dus actueel zijn. Leerlingen van het Wartburg College, DaVinci en het Insula College zijn weer door hun scholen aangemeld.

De deelnemers worden van te voren in categorieën ingedeeld om recht te doen aan niveauverschillen, maar er is natuurlijk maar één winnaar van de bokaal.

Plaats: De Aula van het Wartburgcollege aan de Professor Waterinklaan.

De zaal is open om 19.00 uur en het dictee begint om 19.30 uur.

Lees ook

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...

Brand wint in Italië en draagt zege op aan overleden moeder

Lucinda Brand heeft zondag op zeer overtuigende wijze de wereldbekerwedstrijd veldrijden op Sardinië...