Dordrecht, Netherlands

Tweede lustrum Leerpark Dictee

Voor de tiende keer vindt vanavond het Groot Leerpark Dictee plaats. Ook dit jaar gaat het om een invuldictee, om schrijfkramp bij de deelnemers te voorkomen.
Gert van der Steen | 22 maart 2018 10:29 | Aangepast op 22 maart 2018 10:29
De schrijver is deze keer weer docent Nederlands Kees de Zwart, die ook ooit de eerste aflevering schreef. Over de inhoud van het dictee zegt hij: “Taal is levend, een spiegel van de tijd en altijd in beweging”. Het onderwerp zal dus actueel zijn. Leerlingen van het Wartburg College, DaVinci en het Insula College zijn weer door hun scholen aangemeld.

De deelnemers worden van te voren in categorieën ingedeeld om recht te doen aan niveauverschillen, maar er is natuurlijk maar één winnaar van de bokaal.

Plaats: De Aula van het Wartburgcollege aan de Professor Waterinklaan.

De zaal is open om 19.00 uur en het dictee begint om 19.30 uur.

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Minister: polder deels onder water, maar veel voorzieningen blijven

De Hel- en Zuilespolder wordt flink onder handen genomen. Maar niet getreurd: de fiets- en wandelpad...

Baggerfestival van start: 'Er is bijna te veel te doen om op te noemen'

Het had dit jaar wat voeten in de aarde, maar het Baggerfestival is weer losgebarsten. Bezoekers kun...

Zaterdag in Studio De Witt: oud-waarnemer Peter van der Velden

Studio De Witt trakteert luisteraars deze zaterdag opnieuw op een scherpzinnige en veelzijdige uitze...

Op Pad Met Ad op TV: op vaartocht met Dordtse duizendpoot Jaap Bouman

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad geeft presentator Ad van den Herik het roer eens over: J...

Kunst saai? Aaibare muur en discobol in tentoonstelling bewijzen van niet

Kunst moet voor kinderen een stuk aantrekkelijker worden, dachten ze bij het Dordrechts Museum. De n...

Rik van der Linden bezig aan laatste jaar als Dordtse wethouder

Rik van der Linden neemt uiterlijk na de gemeenteraadsverkiezingen afscheid als wethouder van Dordre...