Dordrecht, Netherlands

Tweede lustrum Leerpark Dictee

Voor de tiende keer vindt vanavond het Groot Leerpark Dictee plaats. Ook dit jaar gaat het om een invuldictee, om schrijfkramp bij de deelnemers te voorkomen.
Gert van der Steen | 22 maart 2018 10:29 | Aangepast op 22 maart 2018 10:29
De schrijver is deze keer weer docent Nederlands Kees de Zwart, die ook ooit de eerste aflevering schreef. Over de inhoud van het dictee zegt hij: “Taal is levend, een spiegel van de tijd en altijd in beweging”. Het onderwerp zal dus actueel zijn. Leerlingen van het Wartburg College, DaVinci en het Insula College zijn weer door hun scholen aangemeld.

De deelnemers worden van te voren in categorieën ingedeeld om recht te doen aan niveauverschillen, maar er is natuurlijk maar één winnaar van de bokaal.

Plaats: De Aula van het Wartburgcollege aan de Professor Waterinklaan.

De zaal is open om 19.00 uur en het dictee begint om 19.30 uur.

Lees ook

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Op de Mijlweg in Dordrecht is woensdagochtend een personenauto tegen een verkeerslicht geknald. De w...

Milana en Fabiënne gaan in de vakantie naar de Zomerschool: 'We zijn nu al beste vriendinnen'

De meeste basisschoolleerlingen genieten nog van twee weken zomervakantie, maar op het terrein van b...

Zorg Dubbelmonde sterk verbeterd, nog wel hoge werkdruk en ongeordende dossiers

De zorg bij woonzorgcentrum Dubbelmonde is er sterk op vooruit gegaan, blijkt na onderzoek van de In...

Voorbereidende werkzaamheden renovatie Papendrechtsebrug starten bijna

De grootschalige renovatie van de Papendrechtsebrug begint over elf maanden, maar de voorbereidende ...

Petra's vader kwam om in Nederlands-Indië: 'Hij liet zijn leven voor vrijheid en veiligheid’

Sliedrecht hield dit jaar op 15 augustus voor het eerst een herdenking voor de slachtoffers in voorm...

Let op: N3 ook deze week aantal nachten dicht

Automobilisten die maandag- en dinsdagavond de weg op gaan, moeten rekening houden met een afsluitin...