Dordrecht, Netherlands

Tweede toren op Overkamppark

'Wonen op scherven van geluk', met die slogan is de bouw van de tweede woontoren op het Overkamppark van start gegaan.Het project aan de Overkampweg bestaat uit drie woontorens, de eerste is in 2011 opgeleverd en van de tweede is de bouw woensdag begonnen.
Aike van den Heuvel | 25 oktober 2018 15:57 | Aangepast op 25 oktober 2018 15:57
De torens moeten meer woongelegenheid creëren in Dordrecht waardoor Dordtenaren en jongeren makkelijker kunnen intrekken.


Van de 53 woningen zijn er veel al bezet, voor deze mensen is hun zoektocht voorbij. Zij heften samen met de wethouders hun glas en toen ze hun drankje op hadden smeten ze hun glas in een bak. Daarna werd er over de scherven beton gegoten zodat de bewoners straks, zodra de bouw van de toren compleet is, wonen op scherven van geluk.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Brand in machinekamer van binnenvaartschip

Op een binnenvaartschip aan de Lekdijk in Nieuw-Lekkerland heeft dinsdagochtend brand gewoed. Het vu...

Ramen vernield en beklad, hoofdkantoor Fokker opnieuw doelwit

Het hoofdkantoor van Fokker Aerospace in Papendrecht is beklad en ruiten zijn vernield. In de nacht ...

Darter Plaisier stunt op WK, Ambachters leven mee: ‘Vol spanning gekeken’

De stunt van Wesley Plaisier op het WK darts is in zijn woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht niet onopgeme...

Winter3Daagse haalt recordaantal producten op voor Voedselbank

De eindstand van de inzamelactie Winter3Daagse is zondagavond bekendgemaakt. In totaal zijn er 74.82...

FC Dordrecht neemt afscheid van keeperstrainer en verwelkomt nieuwe middenvelder

FC Dordrecht neemt na nog geen half jaar afscheid van keeperstrainer Raymond Mulder. Hij tekende afg...

Geslaagde eerste editie van scootmobiellichtjestocht: ‘Gezelligheid moet je zelf maken’

Scootmobiel versieren, verkeersregelaars regelen en muziek uitzoeken. De 79-jarige Bart is er al maa...