Dordrecht, Netherlands

Tweede toren op Overkamppark

'Wonen op scherven van geluk', met die slogan is de bouw van de tweede woontoren op het Overkamppark van start gegaan.Het project aan de Overkampweg bestaat uit drie woontorens, de eerste is in 2011 opgeleverd en van de tweede is de bouw woensdag begonnen.
Aike van den Heuvel | 25 oktober 2018 15:57 | Aangepast op 25 oktober 2018 15:57
De torens moeten meer woongelegenheid creëren in Dordrecht waardoor Dordtenaren en jongeren makkelijker kunnen intrekken.


Van de 53 woningen zijn er veel al bezet, voor deze mensen is hun zoektocht voorbij. Zij heften samen met de wethouders hun glas en toen ze hun drankje op hadden smeten ze hun glas in een bak. Daarna werd er over de scherven beton gegoten zodat de bewoners straks, zodra de bouw van de toren compleet is, wonen op scherven van geluk.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...

Gevangene overleden na brand in cel

Bij een brand in een gevangeniscel in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand om het ...

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...