Dordrecht, Netherlands

Uitbraak Norovirus in Crabbehof

In Zorggroep Crabbehof is sinds een week het Norovirus uitgebroken. Het betreft zeven cliënten op twee verblijfsafdelingen.
Jasmin Zahirovic | 12 december 2017 13:02 | Aangepast op 12 december 2017 13:02
De bewoners en familieleden zijn inmiddels over de uitbraak geïnformeerd en de zorggroep heeft maatregelen getroffen om verdere besmetting te voorkomen. De afdelingen van de patiënten zijn gesloten.

Bezoekers wordt aangeraden geen eten mee te nemen en bij thuiskomst de kleren op een heet programma te wassen. Het personeel maakt in de tussentijd gebruik van speciale materialen, zoals wegwerphandschoenen en schorten.


Het Norovirus breekt vrijwel ieder jaar een paar keer uit en veroorzaakt braken en diarree. De klachten duren echter niet lang: ongeveer een week.

Meest gelezen

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Glijden of wippen kan hier straks niet meer, want er is te weinig geld

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 29 jan 2026 10:46

Lees ook

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maa...

Verwarde man aangetroffen na melding schietpartij in Papendrecht

Door een melding van een schietpartij zijn verschillende eenheden woensdagmiddag naar de Duivenstraa...

Met de kabel over de stoep: Dordtenaren mogen elektrische auto voortaan vanuit huis opladen

Goed nieuws voor gebruikers van elektrische auto's: Dordtenaren hoeven geen vergunning meer te hebbe...

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

De bouw van bijna tweehonderd jongerenwoningen in Dordrecht gaat binnenkort van start. Bouwer AKOR i...

Kuijt hoefde Plug niet over te halen voor FC Dordrecht: ‘Zelf de keuze gemaakt’

Van allerlei kanten was er interesse voor Jan Plug, maar de Feyenoorder koos uiteindelijk voor een t...