Dordrecht, Netherlands

Uitbreiding parkeerverbod fietsen bij CS

Ook de kant van het Weizigtpark van het Dordrecht is het voortaan verboden om buiten de stalling (brom)fietsen neer te zetten. Wie zijn fiets fout parkeert, loopt het risico dat deze wordt verwijderd.
Peter Tromp | 17 februari 2016 11:27 | Aangepast op 17 februari 2016 11:27
Sinds 2010 geldt er al zo'n (brom)fietsparkeerverbod in het stationsgebied aan de kant van het centrum.Foutgeparkeerde fietsen geven de stationsomgeving volgens de gemeente een rommelige aanblik en zorgen voor gevaarlijke situaties.

Aan de zuidzijde van het station worden er fietsnietjes bijgeplaatst, waardoor er ongeveer 200 extra fietsen bij kunnen worden geplaatst. Daarmee is er voldoende capaciteit om fietsen legaal te stallen.

Met borden wordt aangegeven wanneer de handhaving begint. Er zal eerst een periode worden gewaarschuwd voordat er fietsen worden verwijderd.

Lees ook

Gesneuvelde Kapitein krijgt tachtig jaar na oorlog plek op Dordts ereveld

Het militair ereveld op de Dordtse begraafplaats Essenhof is uitgebreid met een extra graf. Kapitein...

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...