Dordrecht, Netherlands

36-jarige Amsterdammer haalt gevaarlijke capriolen uit op A16

Een 36-jarige Amsterdammer haalde gevaarlijke capriolen uit op de A16 richting de A15. Een weginspecteur werd bijna van de weggedrukt en de politie moest ingrijpen.
Marie Frenay | 14 november 2022 12:45 | Aangepast op 14 november 2022 12:45
In de nacht van zondag 13 november op maandag 14 november drukte een 36-jarige automobilist een weginspecteur bijna van de weg.

Agenten grepen in en zagen dat de bestuurder bleef slingeren. Zodanig ernstig dat de auto bijna in de vangrail belandde. Wat verder opvallend was aan het rijgedrag van het voertuig was dat deze sterk wisselde in snelheden.

Uiteindelijk stopte de automobilist zelfstandig op de vluchtstrook. De automobilist was in het bezit van harddrugs. In zijn fouillering op straat trof de politie ook nog twee blokjes hasj aan.

De verdachte werd naar het politiebureau overgebracht samen met het voertuig.

Lees meer over:

112-nieuws|

Lees ook

Agenten treffen (gelukkig) geen baby aan in ondergrondse container, maar wat dan wel?

Dat is even schrikken! Een bewoner van Hendrik-Ido-Ambacht hoorde donderdagavond een baby huilen in ...

Politie treft twee bussen vol gestolen diesel aan

De politie trof twee bestelbusjes vol jerrycans met gestolen diesel aan in Dordrecht.

Gewonde bij botsing tussen mini-fiets en auto

Een vrouw op een elektrisch fietsje is woensdagmiddag gewond geraakt bij een flinke botsing op het k...

Jongen (17) uit Dordrecht beroofd met vuurwapen in Spijkenisse

Een jonge Dordtenaar (17) is donderdagavond, onder bedreiging van een vuurwapen, beroofd van zijn sp...

Gevonden kinderkleding langs Oude Maas leidt tot grote zoekactie

Hulpdiensten zijn woensdag aan het einde van de middag massaal uitgerukt na een melding van iemand d...

Middenberm in brand op A16 tussen Dordrecht en Moerdijkbrug

Een middenbermbrand legde het verkeer op de A16 richting Breda woensdagmiddag stil. Rond hectometerp...